poniedziałek, 4 grudnia 2023

Wiadomości

Kronika policyjna 997

Komenda Powiatowa Policji w Grajewie informuje
o wybranych zdarzeniach zaistniałych na terenie jej działania
w okresie od 06.11.2004 do 08.11.2004


1. Kolizja drogowa- w dniu 06.11.2004 roku około godziny 13.50 na trasie Szczuczyn – Obrytki kierujący samochodem osobowym marki Ford Mondeo mieszkaniec Łodzi nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu i najechał na tył samochodu osobowego marki Volvo, którego kierowcą był mieszkaniec miejscowości Ryki. W wyniku zdarzenia nikt nie został ranny, natomiast sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym.

2. Kolizja drogowa – w dniu 07 listopada 20004 roku około godziny 11.00 w miejscowości Obrytki na trasie nr. 61 kierujący samochodem osobowym marki Opel Kadet najechał na tył pojazdu marki Volkswagen Passat. Jak ustalono na miejscu zdarzenia kierowca Opla nie zachował należytej ostrożności i najechał na tył pojazdu marki Volkswagen Passat. W wyniku zdarzenia nikt nie doznał obrażeń a sprawcę ukarano mandatem karnym.
3. Kradzież mienia – w dniu 07 listopada 2004 roku około godziny 11.30 mieszkaniec Modzel gm. Wąsosz poinformował o tym, że w nocy 06/07 nieznany sprawca dokonał kradzieży tytoniu suszonego w tzw. wiacie. Pokrzywdzony wartość skradzionego tytoniu oszacował na sumę 300 zł. Sprawę prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Szczuczynie.


A P E L


W ostatnim okresie czasu nasiliły się kradzieże rowerów pozostawianych przez właścicieli na klatkach schodowych bloków mieszkalnych, na prywatnych posesjach i w miejscach ogólnie dostępnych . Rowery te są zazwyczaj pozostawiane bez opieki i należytego zabezpieczenia. Kradzież rowerów jest szczególnie uciążliwa dla osób dojeżdżających do pracy, dla dzieci. Dlatego też zwracamy się z prośbą o stosowanie wzmożonych środków ostrożności, celem nie dopuszczenia do kradzieży mienia. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat osób trudniących się kradzieżami rowerów prosimy o bezpośredni kontakt z Rewirem Dzielnicowych pod numerem telefonu 2730251 lub 2730253.


mł. asp. Andrzej Łagodziński

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.