środa, 28 lutego 2024

Wiadomości

  • 6 komentarzy
  • 13662 wyświetleń

Egzaminy końcowe w PG2

W całej Polsce rozpoczęły się gimnazjalne egzaminy, których wyniki będzie przepustką do szkoły średniej. 151 trzecioklasistów z Publicznego Gimnazjum Nr2 pisało dziś test z przedmiotów humanistycznych.
Opinie gimnazjalistów po skończeniu testu były podzielone.
- Poszło mi średnio. Najwięcej kłopotów sprawiło mi napisanie rozprawki. Ale myślę, że napisałem w granicach   30 pkt. - mówi Paweł Górniak, uczeń klasy III b.
- Test nie był trudny, choć pytania do tekstu i wierszy były niełatwe. Ogólnie jestem zadowolony - dodaje Adam Ciborowski, uczeń z III d.
- Odpowiedziałem na wszystkie pytania, ale to o niczym nie świadczy. Mam nadzieję, że otrzymam wystarczającą liczbę punktów aby dostać się do ZS Nr 2 w Grajewie - mówi Paweł Kołakowski, uczeń klasy
III c. 
Poczynania młodzieży bacznie obserwowała dyrektor szkoły.
- Od kilku lat średnia punktów zdobywanych na egzaminie gimnazjalnym spada. Najsłabiej uczniowie wypadli w dwa lata temu. Być może należy rozważyć powrót do nauczania przedmiotowego w szkole podstawowych. Sama jestem ciekaw jak egzamin wpadnie w tym roku - powiedziała Krystyna Żyła, dyrektor PG 2 w Grajewie.
Jutro uczniów czeka druga część egzaminu. Tym razem gimnazjaliści będą pisali test z przedmiotów matematyczno-przyrodniczy.


e-Grajewo.pl

Komentarze (6)

a co to za rodzynek w tym czerwonym heheheh

pozdrawiam

szczerze mowiąc latwe bylo :P zarówno część humanistyczna, jak i mat.-przyr. :P

co tak malo tych zdjec

niezly byl ten humanistyczny a ten matematyczny to k***a szok......pojebani oni zadania same z chemi i fizy

mnie egzaminy czekaja za rok ;(( pozdro=*

Ogólnie jestem zadowolony - dodaje Adaś - ale i tak nie zdałem

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.