Powiat Grajewski

  • 2 komentarzy
  • 5777 wyświetleń

Dobiegła końca rekrutacja do szkół średnich

Dobiegła końca rekrutacja do szkół ponadpodstawowych w roku szkolnym 2023/2024. Przed nami jeszcze rekrutacja uzupełniająca, ale już możemy pochwalić się wynikiem tegorocznej rekrutacji. Aż 93,40% absolwentów szkół podstawowych wybrało szkoły ponadpodstawowe z terenu powiatu grajewskiego. To o 11,40% więcej niż w poprzednim roku szkolnym.

 

Świadczy to o tym, iż warto inwestować w szkoły i w edukację naszej młodzieży, korzystając z projektów i programów podnoszących jakość nauczania i poziom przekazywanej wiedzy. Dzięki temu młodzi ludzie, wiążący przyszłość (naukę) z naszymi szkołami, mogą otrzymać wiedzę i doświadczenie na najwyższym poziomie.

Dziękujemy Wam za zaufanie i życzymy powodzenia w nauce!

 

Komentarze (2)

Bo bliżej i dlatego mniejszy koszt nauki, dojazdów, burs, etc... . Młodzież też jest teraz coraz bardziej wygodnicka, woli
być przy mamusi,/

,,Nie,,
Nie zgodzę się z wygodą młodych osób, sama dojeżdżam do Ełku autobusem bo niczego dla siebie w Grajewie nie znalazłam i nie chodzi o wygodę a o to że nie każdy ma określone plany na przyszłość a co za tym idzie ludzie idą do LO bo po co pchać się do szkół branżowych, a do Ełku do liceum też trochę bez sensu. Znam bardzo wiele osób uczących się poza naszym powiatem czy województwem ale są to głównie uczniowie szkół branżowych bądź wojskowych/leśniczych

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.