czwartek, 7 lipca 2022

Wiadomości

Waldemar Szycik – Grajewo


Szycik Waldemar – ur. 22.06.1969 r. w Białymstoku, posiada grajewskie korzenie. Żonaty, ma 3 dzieci. Z zawodu jest lekarzem pediatrą, obecnie przygotowuje się do egzaminu z interny. Pracuje w Szpitalu Ogólnym w Grajewie. Oprócz pracy zawodowej jest także aktywnym działaczem sportowym.

Sprawuje stanowisko prezesa Klubu Sportowego ”Maratonka” Grajewo, reprezentując i promując miasto Grajewo.  Przez wiele lat był sędzią piłki nożnej, nadal jest członkiem Podlaskiego Związku Piłki Nożnej. Bierze udział w zawodach siatkarskich, jest członkiem drużyny strażackiej. Pomaga w organizacji szkoleń strażackich. Interesuje się także muzyką, psychologią społeczną oraz literaturą. Wspólnie z rodziną często jeździ na koncerty muzyczne.

Pan Waldemar od dziecka marzył, by być lekarzem. Sport - jak mówi - to taka tradycja rodzinna. Klub Sportowy ”Maratonka”, do którego należy pan Szycik organizuje m.in.: Bieg Godzinny, Bieg Sylwestrowy, współorganizuje także Bieg Rolnika w Popowie, Bieg Szlakiem Tatarskim w Prostkach oraz Bieg Wilka. Oprócz tego promuje miasto Grajewo w kraju i na świecie.
 
Dziękujemy
 e-Grajewo.pl
Szycik Waldemar  - nominowany do tytułu "Człowieka Roku 2010 Powiatu Grajewskiego" w plebiscycie organizowanym już po raz szósty przez Portal e-Grajewo.pl?


 •  

  XII Bieg Szlakiem Tatarskim
  Wieści z "Maratonki"
  II Bieg Rolnika 4 X
  Wieści z Maratonki
  Wiosenny Bieg w Łomży
  Maratonka w Warszawie

  Komentarze (0)

  Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
  Informacja dla komentujących
  Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.