Kultura i rozrywka

Relacja zakończenie roku szkolnego w LO

Dzisiaj 26 czerwca 2026 r. Starosta Grajewski Waldemar Remfeld oraz Wicestarosta Grajewski Maria Gwiazdowska uczestniczyli w uroczystym zakończeniu roku szkolnego w Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika w Grajewie.

Była to okazja do podsumowania mijającego roku, podziękowania uczniom, nauczycielom i rodzicom za wspólny wysiłek oraz pogratulowania młodzieży osiągniętych sukcesów. Przedstawiciele Powiatu złożyli wszystkim uczniom życzenia bezpiecznych, pełnych odpoczynku i niezapomnianych wakacji.

 

Podczas uroczystości Starosta i Wicestarosta wręczyli również nagrody uczniom zespołu Vector Dynamics, doceniając ich osiągnięcia w zawodach STEM Racing Poland. To wyróżnienie jest wyrazem uznania dla ich talentu, zaangażowania, kreatywności oraz umiejętności pracy zespołowej, które zaowocowały sukcesami na arenie ogólnopolskiej.

Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym uczniom i życzymy kolejnych sukcesów – zarówno w nauce, jak i w realizacji ambitnych pasji. Powodzenia na dalszej drodze i udanych wakacji!

 

 

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.