Sport

Brązowy medal Zofii Bukowskiej

W dniach 19–20 czerwca 2026 roku w Ełku odbyły się Mistrzostwa Polski Młodziczek w sumo. Znakomicie zaprezentowała się podczas nich Zofia Bukowska, która wywalczyła brązowy medal w kategorii wagowej powyżej 65 kg.

Młoda zawodniczka po raz kolejny potwierdziła swoją wysoką formę oraz przynależność do krajowej czołówki w swojej kategorii. Sukces w Ełku jest kontynuacją bardzo dobrego sezonu sportowego. Przypomnijmy, że w maju podczas Pucharu Polski Młodziczek w Kielcach Zofia zajęła drugie miejsce w kategorii +65 kg.

Zofia Bukowska jest uczennicą Szkoły Podstawowej w Wierzbowie oraz zawodniczką Sekcji Wierzbowo Międzyszkolnego Ludowego Uczniowskiego Klubu Sportowego „GWIAZDA” działającej przy Urzędzie Miejskim w Szczuczynie. Na co dzień trenuje pod okiem Katarzyny Dauksz.

Serdecznie gratulujemy Zofii kolejnego sukcesu sportowego i życzymy dalszych osiągnięć na krajowych arenach. Jej postawa jest powodem do dumy dla całej społeczności lokalnej oraz doskonałą promocją Gminy Grajewo.
 

poniedziałek, 22 czerwca 2026

Stomil Olsztyn nie awansował do III ligi

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.