W dniach 19–20 czerwca 2026 roku w Ełku odbyły się Mistrzostwa Polski Młodziczek w sumo. Znakomicie zaprezentowała się podczas nich Zofia Bukowska, która wywalczyła brązowy medal w kategorii wagowej powyżej 65 kg.
Młoda zawodniczka po raz kolejny potwierdziła swoją wysoką formę oraz przynależność do krajowej czołówki w swojej kategorii. Sukces w Ełku jest kontynuacją bardzo dobrego sezonu sportowego. Przypomnijmy, że w maju podczas Pucharu Polski Młodziczek w Kielcach Zofia zajęła drugie miejsce w kategorii +65 kg.
Zofia Bukowska jest uczennicą Szkoły Podstawowej w Wierzbowie oraz zawodniczką Sekcji Wierzbowo Międzyszkolnego Ludowego Uczniowskiego Klubu Sportowego „GWIAZDA” działającej przy Urzędzie Miejskim w Szczuczynie. Na co dzień trenuje pod okiem Katarzyny Dauksz.
Serdecznie gratulujemy Zofii kolejnego sukcesu sportowego i życzymy dalszych osiągnięć na krajowych arenach. Jej postawa jest powodem do dumy dla całej społeczności lokalnej oraz doskonałą promocją Gminy Grajewo.
poniedziałek, 22 czerwca 2026
sobota, 20 czerwca 2026
Biuro Podróży
Restauracja
Pozycjonowanie
Dom Pogrzebowy
CentrumMateriałów
Pensjonat & SPA Rajgród
Stomatologia MedycynaEstetyczna
Szkoła Policealna
Pracuj.pl© Copyright 2026, Wszelkie prawa zastrzezone

Komentarze (0)