Uroczystość rozpoczęła się od wprowadzenia pocztu sztandarowego oraz wspólnego odśpiewania hymnu państwowego. Następnie głos zabrał Dyrektor Zespołu Szkół w Wojewodzinie, pan Tomasz Cebeliński, który podsumował mijający rok szkolny oraz skierował słowa podziękowania do całej społeczności szkolnej. Szczególnym i niezwykle wzruszającym momentem było pożegnanie pani Grażyny Nitkowskiej, która po trzydziestu latach pracy w naszej szkole zakończyła swoją drogę zawodową, przechodząc na zasłużoną emeryturę.
Był to czas pełen wspomnień, wdzięczności oraz życzeń pomyślności na nowym etapie życia.
piątek, 26 czerwca 2026
piątek, 26 czerwca 2026
Biuro Podróży
Restauracja
Pozycjonowanie
Dom Pogrzebowy
CentrumMateriałów
Pensjonat & SPA Rajgród
Stomatologia MedycynaEstetyczna
Szkoła Policealna
Pracuj.pl© Copyright 2026, Wszelkie prawa zastrzezone

Komentarze (0)