poniedziałek, 2 października 2023

Wiadomości

  • 10 komentarzy
  • 12560 wyświetleń

Życzenia Świąteczne

  
           Bóg stał się człowiekiem i odtąd zawsze jest z nami, gdy się radujemy i mamy zmartwienie, kiedy pracujemy, odpoczywamy i... nawet wtedy, gdy grzeszymy. Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas przeżywania radości przyjścia na świat Zbawiciela. Zbieramy się przy wigilijnych stołach i przystrojonych choinkach życzliwsi.
        Wszystkim mieszkańcom Grajewa życzymy, aby atmosfera nadchodzących świąt Bożego Narodzenia towarzyszyła nam przez cały rok. Niech zrozumienie oraz serdeczna współpraca buduje naszą małą grajewską ojczyznę; staje się źródłem trwałej radości, pokoju ducha i optymizmu płynącego z Dobrej Nowiny. Niech zbliżający się rok 2007 będzie dla Państwa czasem realizacji wielu śmiałych zamierzeń i dostarczy poczucia spełnienia na wielu polach aktywności.


 Burmistrz Grajewa          Przewodniczący Rady Miasta
Krzysztof Waszkiewicz             Grzegorz Curyło

niedziela, 1 października 2023

Ulica Wilczewo - pożar budynku!

Komentarze (10)

Ładnie sformułowane życzenia. Dziękujemy. Dziś już mało kto pamięta, cóż to za świeta obchodzimy, liczą sie tylko prezenty itd. (komercja). Wesołych i Rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia!

Ładnie to zostało ujęte ...nasza mała grajewska ojczyzna.. Te kilka słów dla Grajewian mieszkających na wszystkich kontynentach ma nostalgiczne znaczenie. Młodzi jeszcze tego nie znają, starzy do tego tęsknią.

Za życzenia dziękuje mieszkanka Grajewa czasowo przebywajaca za granica.Panu Burmistrzowi i Panu Przewodniczącemu Rady Miasta Grajewa Radosnych i Miłych Swiąt Bozego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności i dużo zdrówka w Nowym Roku 2007 życzy zza oceanu Halinka.K

Wesołych i Rodzinnych Świąt Bożego

wesołych świąt Bozego Narodzenia i szczęśliwego Noego Roku

Także dołanczam się do życzeń i pozdrawiam.

Wszystkiego naj naj naj najlepszego.... :*:*:*

Pada śnieg, suną sanki - jest renifer i bałwanki... śnieżki z nieba spadają, życzenia zdrowych świąt składają. Niech te święta będą wyjątkowe a prezenty odlotowe... :*:*:*

Zdrowych i pogodnych Świąt Bozęgpo Narodzenia oraz szcześliwego Nowego Roku 2007 - całej redakcji E-GRAJEWO, ktora sprawnie i szybko przekzuje informacje! życzy

te święta sa super....

Szanowna Redakcjo e-Grajewo! Miło jest odbierać przekazane przez Was wirtualne życzenia radości swoim podopiecznym, na mijające, tak majestatyczne dni Świąt Bożego Narodzenia. Internautom potrzebne jest odczucie, że tam gdzieś za konsoletą jest ktoś, kto chce i musi sterować umysłami szczególnie młodych ludzi, aby zapobiec nadmiernej eksplozji słowa. To ono napotykając na podatny podmiot, może budować lub zniszczyć aż do fundamentu, z trudem formowaną przez rodziców i wychowawców latorośl chłonnego każdej wiedzy, młodego człowieka. Bądźmy wszyscy odpowiedzialni za pozytywny rozwój i przyszłość każdego z nas w sensie kulturalnym, psychicznym i moralnym. Właśnie, dlatego wszyscy internauci, ci najmłodsi i ci żyjący resztkami młodości, stosując daną nam wolność słowa, powinni mieć na uwadze, że nawet w drewnianym kościele może spaść cegła na głowę. I takiego wyhamowywania, oczekujemy od Was bez gniewu. Wigilia każdych świąt- to czas przebaczania. Dlatego w imieniu wszystkich Internautów proszę o przekazanie w niepamięć wszelkich naszych potknięć w mijającym roku. Liczymy na poparcie w/g myśli W. Korfantego, który mówił: ”Wszystko zrozumieć to znaczy wybaczyć”, a wiem, że na to Was stać. Biorąc pod uwagę wielką, wychowawczą, przyjazną i odpowiedzialną rolę pełnioną przez współczesne media w e-Grajewo, życzę dla niewidocznych nam pracowników Redakcji i Ich Rodzin zdrowia, niezależności finansowej i zadowolenia z naszego współtrwania. Niech Wszechmocny Bóg obdarza Was mnogością swoich łask przez cały 2007 rok. (Kopirajter)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.