środa, 12 czerwca 2024

Wiadomości

  • 43 komentarzy
  • 14128 wyświetleń

Zmiany w oddziale ARiMR

Krukowski Tomasz (PiS) z Grajewa, radny powiatu grajewskiego, został kilkanaście dni temu powołany na  stanowisko zastępcy dyrektora ARiMR w Łomży. Krukowski zajmować się będzie między innymi dopłatami bezpośrednimi. Przez  ponad 10 lat pracował w biurze powiatowym ARiMR w Grajewie.

Krzysztof Zalewski (PSL) ze Szczuczyna został po 8 latach pracy odwołany ze stanowiska zastępcy dyrektora ARiMR w Łomży. Są plany, aby objął fotel zastępcy burmistrza w Szczuczynie. K. Zalewski przez kilka lat sprawował funkcję kierownika w biurze powiatowym ARiMR w Grajewie. 

W strukturze Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa wydzielone zostały Centrala, 16 Oddziałów Regionalnych oraz 314 Biur Powiatowych. Dyrektor Podlaskiego Oddziału ARiMR z siedzibą w Łomży ma do pomocy trzech zastępców.

 

Agencja do 5 lutego 2016 roku wypłaciła w ramach dopłat bezpośrednich za 2015 rok  ponad 3,35 mld złotych. Pieniądze zostały przekazane na konta bankowe ponad 791 tys. rolników. W strukturze Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa wydzielone zostały Centrala, 16 Oddziałów Regionalnych oraz 314 Biur Powiatowych.
 

środa, 12 czerwca 2024

Grajewo. Amerykanie z wizytą w LO

Komentarze (43)

Gratulacje Tomku i powodzenia ;)

a kierownikiem w Grajewie kto/

dobra miotła działa

Koniec kariery chłopaki z PSL-u!

No niestety, trzeba opuścić ciepłe posadki i pełne korytka!

Obsadzamy stanowiska swoimi. Ot tak beztrosko, z powodów politycznych ..

W ARiMR oraz KRUS, większość zatrudnionych na wyższych stanowiskach, to działacze PSL albo rodziny działaczy PSL. PSL już dawno nie jest partią chłopską, a zawłaszcza ten obszar administracji. Czy tak musi być?

8 lat jak z bicza strzelił! Tomasz pamiętaj: człowiekiem jest się całe życie, dyrektorem się bywa. Powodzenia.

Za cztery lata pakowanie walizek

Bravo Tomek Teraz czas rozbić klikę psl-elowską w Powiecie i w gminie!

do Ewka z Bełdy no niestety przyszedł PIS na ciepłe posadki i pełne korytka! Nadchodzi "dobra zmiana", kredyty juz podrożały, teraz czekamy na podwyżki paliwa i cen w sklepach. "Dobra zmiana" zaczyna działac!!

Skończyło się dla rodzin z pslu - teraz czas na rodziny z pisu..

PSL do domu. Tak trzymać.

ktoś mądrze napisał dyrektorem się bywa

A Pan Zalewski Na wice burmistrza w Szczuczynie....
Koledzy pomogą...

jakoś mnie nie dziwi, że stanowisko zajmuję osoba z PiS ...

Nareszcie przyszły merytoryczne zmiany i kompetentni młodzi ludzie. Leśngm dziadkom i pociotkom politycznym czas podziękować. Wreszcie może być normalnie. Powodzenia

Tak to jest, obecna władza krytykuje poprzednią. Jakie to ohydne i obrzydliwe kumoterstwo panowało. Robią to samo. Czy Pan Tomasz dostał by te stanowisko bez przynależności do PiS-u? Oczywiście, że nie! /

,,czlowirkiem jest się cale zycie dyrektorem kierownikiem się bywa,,to jako motto powinno wisieć w każdej firmie. Co Panowie i Panie moneły czasy co nie którzy ratuja się zwolnieniem lekarskim ciężko będzie odejść od koryta i profitów

I teraz na z-ce burmistrza w Szczuczynie ?

SPOKO, jeszcze trzy latka i wracamy do swoich korytek.

/ wreszcie zmiany aby na dobre ,sprzedać ziemię wszystkim chętnym oprócz zagranicy Polska ziemia Polakom nas ledwo stać na 1 he.a zagraniczniacy kupóją po 100 he minimóm

Za PSL przynajmniej mieliście dopłaty bezpośrednie wypłacane do końca lutego, teraz nieoficjalnie się mówi o czerwcu. Lepsza zmiana :-)

Do kułak zwykły obywatel też nie kupi tylko rolnik zapoznaj się z projektem ustawy o obrocie ziemią.

/ Szybka kariera szybki spadek. Takich specjalistów to jest hoho i jeszcze, co to sie znają na wszystkim, bez względu na wykształcenie

zauważyłem ze i ten portal jest pisowski jak media w kraju ... trudno zaścianek to wiadomo inne umysły

do Kamil PSL wiedział ze musi odejsc i nie kazano pracownikom wydawac decyzji ..... podobno...... Tomek powodzenia

Te zmiany z kompetencjami nie mają nic wspólnego. Nominaci polityczni cieszcie się chwilowo bo ani się obejrzycie jak kolejna fala polityczna was zmiecie. To co się dzieje nie wróży dobrze Polsce.

Niestety przez działania PSL rolnicy dostaną dopłaty w czerwcu, tylko o tym się nie mówi, a winą obarcza się Bogu ducha winny PIS.

To może panTomek skoro taki "sprawiedliwy"to może zrobi porządek z machlojkai Firmy UNIQA na terenie gminy Wąsosz.../

Oby PSL jak SLD zniknęło z mapy politycznej Polski!

do "Krzysztof": Takich specjalistów jest własnie niewielu. Wykształconych z doświadczeniem i przygotowanych. Obojetnie czy nalezy do PiS czy tez to kompetentny w swej dziedzinie fachowiec z kilkuletnim doświadczeniem, gdzie zaczynał od szeregowego pracownika a nbie jak inni od razy stali sie kierownikami z zawodu i zamiłowania /

I w gminie Szczuczyn zrobiła się grupa Psl-owska trzymająca władze. Radni od siedmiu boleści, każdy z Psl-u, chyba tylko zapomnieli idei Psl-u, każdy aby się tylko obłowił to myśl przewodnia. W gminie pracują też tylko całymi rodzinami i małżeństwami, a dla innych wykształconych nie ma miejsca. Jeszcze teraz znowu na stanowisko kierownicze partyjniaka z PSL-u. //. Ale ręka rękę myje /. I to ukazuje jaki jest współczesny PSL.Partia karierowiczów , która zamiast dbać o interesy chłopów i zwykłych ludzi nabija sobie kieszeń. Prawdziwy Psl to był PSL PIAST. Witos się pewnie w grobie przewraca jak na to patrzy. Mam nadzieję że ta władza upadnie i PiS zaprowadzi swoje porządki.Patriota

A Pan Tomek i wielu innych z pi....su to za PSL-u gdzie pracowali? Tak na marginesie. Najwyraźniej właśnie tu został popełniony błąd, patrząc na obecne działania.

Zapomniałeś jak było poprzednio, oj oj oj

To nie ma znaczenia z jakiej partii kto jest ważne co potrafi tym się kierujmy i jakoś przetrwajmy ,,tę dobrą zmianę".

@bezpartyjny. oj młodość albo pamięć krótka, za Jurgiela tak już bywa że dopłaty są dość późno

patriota ; ty się nie martw po najbliższych wyborach będzie ''odwrotka'' my już tak mamy

Ostatni bastion psl w szczuczynie ale to takie farbiwane psl czekamy wyborów a szczuczyna nie stać a zastępca przeciez jest to osoba sekretarza

Do normalny ty też stąd to taki sam zaścianek

dlaczego nie dodajecie wpisów nieprzychylnych pis-owi. jesteście przez nich tak dobrze opłacani czy tak żałośnie tendencyjni.Od dzisiaj nie czytam waszego portalu.

po co w Szczuczynie zastępca,przecież Pan Burmistrz Kuczyński jest odpowiednim człowiekiem na tym stanowisku,szanowanym za swe zaangażowanie i pracę na rzecz Szczuczyna.Zatrudnianie ,tworzenie stanowiska dla osób odwołanych z innych instytucji to daje do myślenia,tym bardziej przesuwanie obecnego zastępcy -doświadczonego ,który wprowadzał niejednego burmistrza w arkana rządzenia miastem na niższe stanowisko to się nie godzi .Czy Szczuczyn stać na wydatek kilkudziesięciu tysięcy złotych na zbędny etat?.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.