Wiadomości

  • 1 komentarzy
  • 11217 wyświetleń

Zlot Emerytów i Rencistów


W środę, 28 maja br. w Miejskim Domu Kultury w Grajewie odbył się Zlot Sekcji Emerytów i Rencistów. Uroczystość, na którą przybyli seniorzy z Łomży, Kolna, Zambrowa, Wysokiego Mazowieckiego i Grajewa uświetniły występy Tamburmajorek, Zespołu Pieśni i Tańca „Grajewianie” oraz solistki Joanny Grądzkiej.

Galeria zdjęć

- Żadna zdobycz nie jest cenniejsza od pogody ducha i przyjaźni drugiego człowieka, dla młodego człowieka przyjaźń jest jak świeżość wiosny, cud piękności i tajemnica narodzin, dla dojrzałego jest jak piękna cisza kwiatów jesieni. Iskra, która nas rozpaliła wiele lat temu niech przeskakuje z jednej osoby na drugą i przedziera się przez wydarzenia czas i miejsca, by scementować naszą przyjaźń. Wyznaję, że jest we mnie nadzieja, iż wystarczy nam siły, odwagi koniecznej, aby stawić czoło życiu wymagającemu nie raz wyrzeczeń, ale sprawiającemu również wiele radości. Jest nam bardzo miło, że gościmy włodarzy miasta Grajewo, dziękujemy wszystkim za życzliwość, zrozumienie, za pierwiastek młodości wniesiony w dzisiejsze spotkanie. Dzięki Wam czujemy się potrzebni... – dziękowała jedna z uczestniczek zlotu.

e-Grajewo.pl

wtorek, 23 lipca 2024

Ogłoszenie UM w Grajewie

Komentarze (1)

DLACZEGO TAK MALO ZDJEC :(

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.