czwartek, 7 grudnia 2023

Wiadomości

  • 24 komentarzy
  • 15228 wyświetleń

Zdolna i piękna w ZS Nr 2

Joanna Antropik, nauczycielka języka angielskiego z ZS Nr 2 im. 9. PSK  jako jedna z 47 osób z Polski i jedyna w powiecie grajewskim zakwalifikowała się na kurs "NLP for Teachers - Neurolonguistic programming for Teachers" zwany studium doskonałości. W nagrodę anglistka z Grajewa pojedzie na dwa tygodnie do Canterbury w Wielkiej Brytanii, gdzie odbędzie kurs na renomowanej uczelni University of Kent.


To wielki sukces nauczycieli, jak i szkoły. Dwutygodniowy kurs to wspaniała nagroda za całokształt pracy z młodzieżą zdolnej anglistki z Grajewa.

- Kurs przede wszystkim wzbogaci mój warsztat pracy, umożliwi pogłębienie wiedzy i podniesienie moich kwalifikacji zawodowych oraz pozwoli doświadczyć kultury obcego kraju, jak również dokonać analizy porównawczej dwóch systemów edukacyjnych oraz kultur obu krajów – mówi Joanna Antropik.

Teraz władze placówki liczą, że kurs będzie miał zasadniczy wpływ na funkcjonowanie szkoły oraz na uczniów tj., podniesie jakość edukacji szkolnej oraz wzmocni promowanie wymiaru europejskiego w procesie edukacji, jak również wypromuje naukę języków obcych i zmotywuje uczniów jak i nauczycieli do ich poznawania i lepszego opanowania.

- Mam nadzieję, że na moim przykładzie uczniowie zrozumieją, że warto podwyższać swoje kompetencje językowe, ponieważ dzięki temu zyskują szansę wyjazdu za granicę jaką stwarza program Commenius – dodaje Joanna Antropik.

Z sukcesu nauczycielki zadowolona jest jej pracodawczyni, dyrektor ZS Nr 2 im. 9. PSK w Grajewie, Marzena Joanna Sulkowska.

- Stawiam na profesjonalizm kadry nauczycielskiej, która prowadzi samodzielny proces doskonalenia będący inwestycją w przyszłość uczniów, których kształcimy. Planując perspektywy szkoły precyzyjnie ustalam ścieżkę rozwoju nauczycieli i uczniów, a finalnie szkoły. Mogę zdradzić odrobinę tajemnicy, że przykład p. Joanny Antropik jest początkiem mechanizmu dobrej praktyki – powiedziała dyrektor szkoły.

Warto dodać, że to nie jedyny sukces w ostatnich dniach Joanny Antropik. Podczas niedawnych uroczystości zakończenia roku szkolnego anglistka została nagrodzona przez uczniów tytułem - Miss szkoły.

e-Grajewo.pl


czwartek, 7 grudnia 2023

Grajewo. Konsultacje społeczne

Komentarze (24)

i dobrze należy się jej:)

pani joasia jest wspaniałym nauczycielem i przemiłąkobietą gratulujęwyjadu do Wielkiej Brytani

A może byście zapodali jakieś zdjątko żeby wiedzieć o kogo chodzi, bo nie każdy wie ?? z góry dzięki :D:)

ZS NR2 jest The Best!!!!

Gratulacje! Pani Asi należało się to gdyż jest to kobieta inteligentna,

:) To moja wychowawczyni :) skałdam serdeczne gratulacje i pozdrawiam!!!

hehehehe nawet kacha sie załapałe na fotke

kurcze ale laleczka z tej pani joasi gratulacje sa jeszcze madrzy ludzie na tym swiecie

Pani Joanno- czy pani wróci jeszcze do GRAJEWA?

That's my Girl :-) :-***

Gratulacje Asiu :*

Asia,jak bedziesz w uk to mozesz mnie odwiedzic,pozdro.

i pomyslec ze pani Antropik jest moja wychowawczynia i na dodatek uczy mnie angielskiego:)tylko mi pozazdroscic:D Gratulacje pani Asiu :)

Na pierwszym zdjeciu co to za dziewczyna :) ladniutka :)

Wszyscy piszecie z błędem:Jak już to Panno Joanno.

Serdeczne gratulacje

świetnie.gratulacje.

A moze zamiescicie zdjecia z zakonczenia roku w jednostce, a nie tylko dwa zdjecia.

czy az taka piekna??;/

to miłe że ktoś z Grajewa osiągnął sukces .gratulacje p.Joanno.

Ludzie ona też mnie uczy i od początku wiedziałem że jest wyjątkową osobą, nauczycielką oraz wychowawczynią :) Gratuluję i Pozdrawiam.

gratulacje pani Joasiu:)))

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.