Wiadomości

  • 2 komentarzy
  • 12494 wyświetleń

Zderzenie z ciągnikiem na DK65

13 listopada 2013 r. o godzinie 19.50 dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Grajewie otrzymał zgłoszenie o zderzeniu samochodu osobowego z ciągnikiem rolniczym na trasie Ruda – Ciemnoszyje (fragment DK Nr 65).


Do zdarzenia niezwłocznie zadysponowano jeden zastęp Państwowej Straży Pożarnej z Grajewa oraz Ochotniczą Straż Pożarną w Ciemnoszyjach. Po przybyciu na miejsce zdarzenia i dokonaniu rozpoznania wstępnego ustalono, że samochód osobowy marki Skoda Octavia uderzył w tył maszyny rolniczej (roztrząsacz obornika).

W wyniku zderzenia samochód osobowy zjechał do przydrożnego rowu, a zestaw ciągnik rolniczy z roztrząsaczem obornika blokował jeden pas ruchu. Osoby znajdujące się w pojazdach nie odniosły żadnych obrażeń ciała. Działania jednostek ochrony przeciwpożarowej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, oświetleniu terenu akcji przy użyciu masztów oświetleniowych znajdujących się na wyposażeniu samochodów ratowniczo – gaśniczych oraz usunięciu pozostałości powypadkowych z jezdni.
- informuje KP PSP w Grajewie

 


sobota, 1 kwietnia 2023

Życzenia wielkanocne 2023

Komentarze (2)

Sie wyklepie i bedzie bezwypadkowa od pierwszego własciciela bez rys i wgniotów poprostu igła.

Kto bedzie klepal takiego rempla na szrot ;D

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.