niedziela, 21 kwietnia 2024

Sport

  • 3 komentarzy
  • 13212 wyświetleń

Zapasy w stylu wolnym

Mistrzostwa  Województwa Podlaskiego w zapasach w stylu wolnym

Szczuczyn , dnia 15.02.2014 r.

 

KADETKI (1997-1998-1999)

Kat. 49kg

Wojciechowska Julia - MOSIR Grajewo

Danowska Emilia – MOSIR Grajewo

Szreder Paulina – MOSIR Grajewo

Kat.52kg

Sacharewicz Anna – UAKS Podlasie Białystok

Drobińska Magdalena – MLUKS Gwiazda Szczuczyn

Gryko Małgorzata – MLUKS Olimpik Suwałki

3.Zakrzewska Kinga – MLUKS Olimpik Suwałki

Kat. 56kg

Wasilewska Żaneta – MLUKS Olimpik Suwałki

Słowikowska Karolina – UAKS Podlasie Białystok

Drobińska Aleksandra - MLUKS Gwiazda Szczuczyn

Kat. 60kg

Zubowicz Zuzanna – LMUKS Olimpik Suwałki

Kat. 65kg

Szeszko Magdalena – LMUKS Olimpik Suwałki

Kat. 70kg

Trzcińska Karolina – MLUKS Gwiazda Szczuczyn

Górska Emilia – MLUKS Olimpik Suwałki

  

 

 

 

MŁODZICZKI

Kat. 29-32kg

Maciejunas Natalia – MLUKS Olimpki Suwałki

Kat. 34kg

Tyszka Paulina – MLUKS Gwiazda Szczuczyn

Kat. 44kg

Efir Martyna - MOSIR GRAAJEWO

Kat. 52kg

Berus Sylwia – MLUKS Olimpik Suwałki

Łochowska Julia – MLUKS Gwiazda Szczuczyn

Łukowska Zuzanna – MLUKS Gwiazda Szczuczyn

 

MINIZAPASY DZIEWCZĄT

Kat. 28kg

Szmyglewska Sylwia – MLUKS Gwiazda Szczuczyn

Rynkowska Zuzanna – MLUKS Olimpik Suwałki

Malinowska Weronika – MLUKS Gwiazda Szczuczyn

3.Malinowska Wiktoria – MLUKS Gwiazda Szczuczyn

Kat. 32kg

Stasiewicz Weronika – UAKS Podlasie Białystok

Zielińska Kinga – MLUKS Gwiazda Szczuczyn

Sypytkowska Ewelina – MLUKS Gwiazda Szczuczyn

3.Lulwicz Zuzanna – UAKS Podlasie Białystok

Kat. 38kg

Zakrzewska Karolina – LMUKS Olimpik Suwałki

Kat. 46kg

Dejneka Aleksandra – MLUKS Gwiazda Szczuczyn

Kat. 54kg

Nietupska Wiktoria – MLUKS Gwiazda Szczuczyn

 

 

Mężczyźni

KADECI

Kat. 39-42kg

Długozima Adam – Herkules Łomża

Kat. 46kg

Bieluczyk Marcin – LUKS Amator Juchnowiec

Kat. 50kg

Łebkowski Kacper – Herkules Łomża

Kat. 54kg

Trojanowski Damian – MLUKS Gwiazda Szczuczyn

Kwiatkowski Krzysztof – MOSIR Grajewo

Szotko Jakub – UAKS Podlasie Białystok

Kat. 59kg

Zamojski Cezary – MLUKS Gwiazda Szczuczyn

Zimin Łukasz – UKS Osiedla Bacieczki

Kat. 63kg

Lenczewski Wojciech - UAKS Podlasie Białystok

Choroszucha Rafał – UAKS Podlasie Białystok

Kat. 69kg

Stasiewicz Karol – LUKS Amator Juchnowiec

Trojanowski Mateusz – MLUKS Gwiazda Szczuczyn

Węcławski Hubert –UKS Osiedla Bacieczki

3.Gazowski Cezary – MLUKS Gwiazda Szczuczyn

Kat. 76kg

Wróblewski Marcin – MLUKS Gwiazda Szczuczyn

Akacki Andrzej – MLUKS Gwiazda Szczuczyn

Rydzewski Bartosz – MOSIR Grajewo

Locman Adrian – MLUKS Gwiazda Szczuczyn

 

Kat. 85kg

Gutowski Patryk – UAKS Podlasie Białystok

Dąbrowski Jakub – UAKS Podlasie Białystok

Głowacki Michał – MKS Sprząśla Supraśl

3.Trofimczuk Mateusz – LUKS amator Juchnowiec

5. Baniel Mateusz – UAKS Podlasie Białystok

5. Dąbkowski Hubert - MLUKS Gwiazda Szczuczyn

7. Kłosiński Przemysław – UKS Herkules Łomża

Kat. 100kg

Podbielski Mateusz – MLUKS Gwiazda Szczuczyn

Narewski Erwin – MLUKS Olimpik Suwałki

Olszewski Krzysztof - MOSIR Grajewo

Dziubek Michał – UKS Osiedla Bacieczki

MŁODZICY

Kat. 35kg

Mairbek Salimov- UAKS Podlasie Białystok

Khadzhiev Akhyad- UAKS Podlasie Białystok

Danilewski Bartosz- MOSIR Grajewo

3.Szrede Dominik- MOSIR Grajewo

5Tyszka Jan- MLUKS Gwiazda Szczuczyn

5.Paziaczko Rafał- LMUKS Olimpik Suwałki

7.Słowikowski Kacper- UAKS Podlasie Białystok

Kat. 38kg

Nietupski Dawid – MOSIR Grajewo

Grzymkowski Artur – MLUKS Gwiazda Szczuczyn

Jakubiak Cezary – MOSIR Grajewo

3.Wieryszko Patryk – UKS Herkules Łomża

Kat. 42kg

Kamiński Dawid – MOSIR Grajewo

Dąbrowski Łukasz – MLUKS Olimpik Suwałki

Wiszowaty Maciej – UAKS Podlasie Białystok

3.Boć Szymon – MOSIR Grajewo

Wyszyński Krystian – UKS Herkules Łomża

5.Domalewski Hubert- LMUKS Olimpik Suwałki

Kat. 47kg

Obrycki Adam – MOSIR Grajewo

Poniatowski Adam – MOSIR Grajewo

Łaguna Kamil – MLUKS Gwiazda Szczuczyn

3.Zawadzki Karol – UAKS Podlasie Białystok

5.Chojnowski Sebastian – MOSIR GRAJEWO

Kat. 53kg

Kropiewnicki Jonatan – MOSIR Grajewo

Wierzbicki Karol – MOSIR Grajewo

Przyborowski Bartłomiej – MOSIR Grajewo

3.Bednarczyk Bartłomiej – MOSIR Grajewo

5. Milewski Kacper - UAKS Podlasie Białystok

5. Hojka Patryk – UAKS Podlasie Białystok

7. Makuszewski Jedrzej – MLUKS GWIAZDA Szczuczyn

8. Baniel Łukasz – UAKS Podlasie Białystok

Kat. 66kg

Wesołowski Martin – Gwiazda Szczuczyn

Kat. 73kg

Bursa Grzegorz – UAKS Podlasie Białystok

Górski Jakub – MOSIR Grajewo

Kat. 85kg

Dzięgielewski Szymon – Gwiazda Szczuczyn

Kat. 100kg

Sarnacki Dawid – MOSIR GRAJEWO

Załęcki Mariusz – MLUKS Gwiazda Szczuczyn

 

MINIZAPASY CHŁOPCÓW

Kat. 23kg

Zawistowski Kacper – MOSIR Grajewo

Drzymkowski Igor – MOSIR Grajewo

Gajko Jakub – MOSIR Grajewo

Kozłowski Cezary – MOSIR Grajewo

Kat. 25,5

Jaszczuk Oliwier – UAKS Podlasie Białystok

Popowski Jakub MOSIR Grajewo

Kat. 29kg

Romanowski Piotr – MOSIR Grajewo

Randzio Damian – MOSIR Grajewo

Kalinowski Szymon – UAKS Podlasie Białystok

3.Rajczak Kacper – UAKS Podlasie Białystok

Kat. 31

Aslambek Salimov- UAKS Podlasie Białystok

Sulewski Krystian- MLUKS Gwiazda Szczuczyn

Krzemiński Oliwier- MOSIR Grajewo

3.Świderski Kacper- MLUKS Gwiazda Szczuczyn

Kat. 33kg

Gajsumow Yunas - UAKS Podlasie Białystok

Wojsław Mateusz – MLUKS Gwiazda Szczuczyn

Maciejewski Bartłomiej – MOSIR Grajewo

3. Niszewski Mateusz – MOSIR Grajewo

 

Kat 34.5kg

Kosykowski Przemysław – MLUKS Gwiazda Szczuczyn

Kuczyński Marek – MOSIR Grajewo

Kaczyński Bartosz – MOSIR Grajewo

3.Gajsutanov Dżahar- UAKS Podlasie Białystok

Kat. 37,5kg

Dudkiewicz Adrian- MLUKS Gwiazda Szczuczyn

Kozłowski Patryk – MOSIR Grajewo

Gajko Filip- MOSIR Grajewo

3.Kaczyński Bartosz- MOSIR Grajewo

Kat. 42kg

Grabowski Bartosz- MOSIR Grajewo

Choroszucha Marcin- UAKS Podlasie Białystok

Komosiński Jakub- MLUKS Gwiazda Szczuczyn

3.Ciszewski Sebastian- MLUKS Gwiazda Szczuczyn

 

Kat. 43,6kg

Pieńkowski Aleksander – MOSIR Grajewo

Ołdakowski Rafał – UAKS Podlasie Białystok

Pietraszkiewicz - UAKS Podlasie Białystok

3.Przestrzelski Paweł - UAKS Podlasie Białystok

 

Kat. 45,5kg

Danowski Paweł – MLUKS Gwiazda Szczuczyn

Toczydłowski Gniewomir – MOSIR Grajewo

Sztachelek Bartosz – MOSIR Grajewo

 

Kat. 55kg

1. Żebrowski Jakub - MLUKS Gwiazda Szczuczyn

 

 

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA CHŁOPCÓW:

1.MOSIR GRAJEWO

2. MLUKS „GWIAZDA” SZCZUCZYN

3. UAKS „PODLASIE” BIAŁYSTOK

4. LUKS „AMATOR” JUCHNOWIEC

5. LMUKS „OLIMPIK „ SUWAŁKI

6. UKS BACIECZKI

6. UKS „HERKULES” ŁOMŻA

8. MKS „SPRZĄŚLA” SUPRAŚL

 

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA DZIEWCZĄT

1. MLUKS „GWIAZDA” SZCZUCZYN

2. LMUKS „OLIMPIK” SUWAŁKI

3.UAKS „PODLASIE” BIAŁYSTOK

4.MOSIR GRAJEWO


SĘDZIA GŁÓWNY

Karol Łebkowski

 

Komentarze (3)

poprawcie nazwisko mego syna

duma mego miasta to gwiazda Szczuczyn

Brawo chlopaki :))) same pierwsze miejsca ;)) Gratuuuluuje !!! Super sport ;)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.