piątek, 23 lutego 2024

Wiadomości

  • 6 komentarzy
  • 13166 wyświetleń

Zamieszkają na Centrum

W Grajewie na osiedlu Centrum wybudowano nowe mieszkania. Lokatorzy zameldowani zostaną pod nr 28a, jest to budynek - łącznik dwóch innych bloków.

Planowany termin zakończenia inwestycji prawdopodobnie zostanie dotrzymany. Mieszkańcy będą mogli wprowadzać się już w lipcu br. SMLW rozpoczęła prace w październiku 2006 roku. W budynku znajduje się 19 mieszkań jedno i dwupokojowych, które użytkowane będą na prawach własnościowych.

e-Grajewo.pl

Komentarze (6)

Czy te 28 A to pewne??? Przy os. Centrum 28A mieści się Placówka Terenowa KRUS!!!!
Może warto to sprawdzić. Pozdrawiam.

Heh, tez mi i inicjatywa. 19 mieszkan.... Takich czynszow jak w Grajewie to nawet w najwiekszych miastach nie ma. Za te pieniadze, ktore zdzieraja to powinno juz nowe osiedle stac..... !!!

Na elewcję bloków przylegajacych nie wystarczyło pieniędzy ??????? Beznadzieja !!!! Spółdzileni nie dba o ładny wygląd bloków, na co ida nasz epieniądze za czysz ???

ładny łącznik, ale mieszkanka malutkie

Gdyby ogłoszono konkurs na najbrzydsze osiedle - to osiedle Centrum w Grajewie zajęłoby I miejsce.
Dziwne, że nowobudowany blok nie jest połączony z blokiem 24. To poważne niedopatrzenie.
Proponuję szefostwu SM zamknąć "łącznikami" wszystkie wolne przestrzenie między blokami; wszakże to tanio wychodzi, bo nie trzeba budować nowej infrastruktury. Wszelkiego rodzaju "rury" i "przewody" już są. A że mieszkańcy nie mają nawet na czym "oka zawiesić" , że powstaje betonowa pustynia - to pikuś. Byle dużo, byle gęsto - oto główne założenia SM. Az dziw, że władze miasta wyrażają zgodę na takie praktyki.

Właśnie budynek 28a już jest. Mieści tam się siedziba LEkarza rzeczoznawcy i jest tam sklep "Jantar" więc powinno być chyba 28b pomyślcie nad tym

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.