sobota, 29 stycznia 2022

MOSiR

Żacy przed sezonem

Instruktor Jarosław Turowski informuje o pracy trenerskiej z drużyną „ŻAKÓW" rocznik 1997 i młodsi w okresie przygotowawczym zima 2008r.

    Okres przygotowawczy do rundy wiosennej sezonu 2007-2008 rozpocząłem dnia 16 stycznia 2008 roku, zajęcia odbywały się 3 razy w tygodniu na obiektach MOSIR (hala). W zajęciach uczestniczyła 14 osobowa grupa chłopców. W okresie ferii zimowych żacy brali udział w turnieju dzikich drużyn zorganizowanym przez MOSIR. W turnieju brało udział 25 zawodników. Obserwacja ich gry w trakcie turnieju pozwoliła na analizę braków i opracowanie systematyki i kierunkowości pracy. W trakcie okresu ferii prowadzony był nabór mający na celu wyłonić wszystkich chętnych do gry w piłkę nożną obecnie grupa trenujących chłopców liczy około 30 zawodników. Pierwsza część okresu przygotowawczego poświecona była zagadnieniom technicznym, sprawnościowym jak również korekcyjnym. Prowadzona jest ciągła obserwacja postępów zawodników na etapie nauczania jak również śledzenie postępów w szkoleniu w warunkach walki sportowej małych gier. Druga część okresu przygotowawczego cechowała się będzie większą intensywnością ćwiczeń koordynacyjnych i taktycznych, zadania taktyczne łączone będą z ćwiczeniami poprawiającym technikę użytkową. Proces szkolenia na tym etapie nacechowany będzie ćwiczeniami prostymi o niskiej stresowości mentalnej jak i fizycznej. Proces selekcji odbywał się będzie w sposób naturalny bez kwalifikowania zawodników według ściśle określonych ram.

poniedziałek, 22 maja 2017

Derby powiatu grajewskiego

poniedziałek, 22 czerwca 2009

MOSiR “WAKACJE 2009 ”

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.