Kultura i rozrywka

Z nami otworzysz się na świat!

Z nami otworzysz się na świat!

Szukasz zawodu, który da Ci pewną pracę? Lubisz kontakt z ludźmi? Jesteś osobą uśmiechniętą, otwartą na nowe wyzwania? Masz pozytywne nastawienie do życia? Jeśli na powyższe pytania odpowiedziałeś TAK to technikum hotelarskie w Wojewodzinie jest stworzone właśnie dla Ciebie!

Czy wiesz, że jedną z najbardziej rozwijających się branż jest hotelarstwo? Cały czas przybywa nowych hoteli, pensjonatów, czy kurortów SPA, dlatego też potrzeba wykształconej kadry, która będzie potrafiła obsługiwać w sposób profesjonalny gości w hotelach, centrach konferencyjnych i w innych obiektach noclegowych. Uczniowie wybierający ten zawód zapoznają się z zasadami funkcjonowania hotelu, nauczą się organizować wypoczynek dla klientów indywidualnych oraz imprezy integracyjne dla firm, a także kompleksowo obsługiwać gości hotelowych. Poznają też cenne umiejętności dotyczące obsługi gościa w hotelowych restauracjach.

Nasi uczniowie poznają informacje związane z kulturą obcokrajowców, zasady savoir-vivre, nabywają umiejętności językowych. Odbywają praktyki w atrakcyjnych hotelach, jak na przykład Pensjonat Raj,  zyskując tym samym w oczach pracodawców. Uczniowie wyjeżdżają na staże zagraniczne oraz mają możliwość weekendowej pracy w obiektach hotelarskich. 

Jesteśmy szkołą, która stawia na doświadczenie, dlatego też nasi uczniowie mają praktyki w hotelu Rydzewski w Ełku, hotelu Hilton w Gdańsku, hotelu Gołębiewski w Białymstoku. Co roku uczniowie technikum hotelarstwa wyjeżdżają do hotelu Warszawa w Augustowie i do Zagrody Kuwasy w Woznewsi.

W ciągu 5 lat zdobędziesz następujące kwalifikacje w zawodzie: Planowanie i realizacja usług w recepcji oraz Obsługa gości w obiekcie świadczącym usługi hotelarskie. Pamiętaj, że możesz więcej! Po ukończeniu szkoły otrzymasz wykształcenie średnie, a po zdaniu egzaminu maturalnego masz możliwość kształcenia się na uczelniach wyższych.

Pamiętaj, że z Technikum hotelarskim w Wojewodzinie otwierasz się na świat!

 

Komentarze (0)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.