piątek, 8 grudnia 2023

Wiadomości

  • 12 komentarzy
  • 11339 wyświetleń

Z aresztu do USA

Pod koniec 2004 roku Grajewo obiegła informacja o zatrzymaniu sanitariusza Szpitala Ogólnego w Grajewie podejrzanego o wykorzystywanie pacjentek z oddziału psychiatrycznego, na którym pracował.
Podejrzanemu przedstawiono zarzuty. Sąd podjął decyzję o aresztowaniu sanitariusza na trzy miesiące.

- Z aresztu sanitariusz wyszedł za poręczeniem majątkowym. Odpowiadać miał z wolnej stopy. Jednak jak się później okazało sanitariusz opuścił kraj udając się prawdopodobnie do USA - potwierdza grajewska policja, która bez komentarza pozostawia decyzję Sądu.


e-Grajewo.pl

czwartek, 7 grudnia 2023

Grajewo. Konsultacje społeczne

Komentarze (12)

ładny szpital ladny ;)))))))

I to jest te nasze,polskie prawo

Sanitariusz sam poddał się karze dostał już wyrok i wyszedł na przepustkę i uciekł z kraju tak więc było trochę inaczej niż piszecie.

jak sie ma kase i rodzine w USA to można wszystko

i mial racje po co siedziec za darmo

i jak sie ma wladze i kontakty w sadach i prokuraturach to tez mozna wszysko.

Miał chłop pieniądze, wyrobił sobie dobre imię wsród ludzi ale za dużo wiedział i za głosno mówił o pewnych sprawach które istnialy na oddziale, o przyjmowaniu pacjętów którzy nie powinni tam leżeć za odpowiednimi podzieńkowaniami dla lekarzy, innej swini nie mogli mu podłożyć bo by sie wykupił bo miał za dużo kasy więc z porządnego zrobili zboczeńca : pan lekarz ze swoimi psychicznie chorymi i przez niego nastawionymi pacjęntkami .Co było bardzo dobrą porzywką i zyskaniem awansów dla tutejszej policji , jakrzesz sie nie wierzy zdrowemu człowiekomi tylko chorym psychicznie babom, najłatwiej zeszmacić oszkalować porządnego człowieka i jego rodzinę .Moim zdaniem bardzo zrobił że prawdopodobnie uciekł że go niema,bardzo dobrze go znałem zajeżdżałem do niego do sklepu na piwo,był dobrym człowiekiem pomagał wszystkim wokoło ale niech wszyscy wiedzą że mimo tej afery niewszyscy w niego zwątpili i nadaj go szanują jako dobrego przyjaciela i kolegę.Podkreslam
że prawda kiedys wyjdzie jeszcze na jaw i wszyscy łącznie z naszymi organami miejskimi przejrzą na oczy jak bardzo skrzywdzili niewinnego człowieka,a że poddał sie karze to musial tak zrobic bo inaczej na długie lata nie ujrzał by wolnosci ponieważ za duże powiązania byly pana lekarza z organami scigania i tym podobne, proponuje wzięcia na tapetę oddzialu psychiatrycznego w grajewie I CO TAM SIĘ DZIEJE !!!!!!!!!!!!

W naszym sądzie są jeszce większe przekręty.To tylko cz€bek góry.

Ludzie wy nie macie pojecia o niczym jestescie zwykłymi społeczniakami ktorzy siedzą w domu bez roboty i nie szukając nawet jej oglądacie sie na innych po co k.... takie p....... komety

Ciekawe czy ten Sad to nie sam sanitariusz dający swój głos z USA. Kury szczać prowadzać, a nie komentarze pisać drogi SAD

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.