czwartek, 2 lutego 2023

Kultura i rozrywka

  • 10 komentarzy
  • 7208 wyświetleń

Wojewodzin: Świąteczna aukcja

16 grudnia w Zespole Szkół w Wojewodzinie odbyła się bożonarodzeniowa aukcja charytatywna na rzecz Sebastiana Zawistowskiego z klasy I TRH, który zmaga się z chorobą nowotworową. Uczniowie Zespołu już od tygodni organizowali się w obrębie klas i gromadzili środki. Zgromadzona kwota znacznie przewyższyła fundusze z lat poprzednich. Wydawało się, że w ubiegłym roku pobito rekord – 2500 zł na rzecz chorej Justyny Zamojskiej.

W tym roku szkolnym społeczność szkolna z Wojewodzina okazała się jeszcze hojniejsza, finał tej szlachetnej inicjatywy zaskoczył wszystkich, zebrano 3367 zł!

Licytacja odbywała się w obrębie trzech kategorii:

I – rywalizacja klas: tu znalazł się najdroższy „przedmiot aukcji” - seans filmowy zamiast lekcji (cały dzień przeznaczony na oglądanie filmów i ich analizę), który wylicytowała klasa IV TBH za kwotę – 330 zł

II – wytwory artystycznie uzdolnionych uczniów z naszej szkoły, najdroższym przedmiotem w tej kategorii okazał się obraz: czarno-biała fotografia starego składu pociągowego w Ełku, wykonana przez ucznia klasy I TBŻ – Damiana Bieńkowskiego.

III – ręcznie wykonane ozdoby świąteczne, w tej kategorii rekordową kwotę 130 zł zapłacono za perfekcyjnie wykonanego białego anioła.

Gratulujemy organizatorom, Samorządowi Uczniowskiemu ZS w Wojewodzinie, wraz z opiekunem, p. Katarzyną Bielińską, pomysłowości i wytrwałości w organizowaniu tego typu przedsięwzięć.

wtorek, 31 stycznia 2023

Morsy zagrały z WOŚP

Komentarze (10)

gratulacje pomyslu,

Gratuluje inicjatywy.Pani Kasiu a Pani coraz ładniejsza :) pozdrowienia od byłego ucznia.

No i tak powinno być ! Piękna inicjatywa ! a co do samego chłopaka bardzo pozytywny kolega ;) widzimy się na siłowni Byku ! :D

Blądyneczko z krótkimi włosami jesteś przesliczna.

Ta "blądyneczka" jest już zajęta :)

pozdrawiam króla w białej koszulce, dobre ciasteczko, koleżanka z klasy ;)

Dziękujemy pani Oli z hufca za włożoną pracę

cóż za piękne dziewczynki na 10 zdjęciu

Zajęta czy nie i tak jest super.

Wspaniały pomysł,gratulacje!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.