niedziela, 14 kwietnia 2024

Kraj

  • 7 komentarzy
  • 1694 wyświetleń

Witamy w e-Grajewo.pl

Portal e-Grajewo.pl jest największym portalem informacyjno-reklamowym w powiecie. Gromadzi od 2004 roku informacje na temat życia mieszkańców Grajewa i okolic.

Intuicyjna obsługa, duża interaktywność sprawiły, że co miesiąc odwiedza nas duża liczba internautów. Odwiedzającymi są ludzie w różnym przedziale wiekowym. Posiadamy działy skierowane do dzieci i młodzieży jak i osób starszych. Notujemy otwarcia z dalszych regionów Polski i świata.
W naszym katalogu została zgromadzona duża liczba firm i organizacji.

Reklama w portalu e-Grajewo.pl to skuteczny sposób na pozyskanie nowych klientów i utrzymanie dotychczasowych.


 

Tel./fax  086-273-83-73
Email: biuro@e-grajewo.pl
GG: 1696928

 

Komentarze (7)

kto pod kim dołki kopie ten sam w nie wpada ..."jesliwiesz o czym ja mówie" ;) (niektórzy bedą wiedzieć); szacun dla e-Grajewo -juz dawno wyjechałem z tego miasta ale nie zpominam co jakiś czas zajrzeć na e-Grajewo - tu gdzie teraz mieszkamnie ma takiego czegoś niestety -zawsze jestem mile zaskoczony -nie będe juz sie rozpisywać - OBY TAK DALEJ!

hehehe, nareszcie ktoś wziął się za to i zrobił porządek, bo co niektórzy zaczęli się szarogęsić, ale jak to poprzednik u góry napisał - kto pod kim dołki kopie ... :) Pozdrawiam :)

Ja również od 10 lat nie mieszkam już w Grajewie, ale prawie codziennie zaglądam na e-grajewo, żeby sprawdzić, co słychać w Grajewie. Na pozostałe grajewskie portale - tylko od czasu do czasu, żeby ewentualnie uzupełnić swoje wiadomości:)

Na zdjęciu widać, że jest 10000 wejść na dobę, a na głównej stronie pokazuje 50000 na dobę.

255 875 / 30 ~ 8529 osób dziennie. NA stronie głównej jednak inne liczby pokazuje :/ Szkoda, że nie zaakceptujecie!

i własnie o to chodzi że statystyki trzeba umieć czytac - biorąc różne wskaźniki pod uwagę -ten kto nie rozumie może sie pomylić - bo sa uzytkowsnicy którzyotworzyli strone , maja ją w ulubionych, można podac ilosc kliknięc i różne inne - ja wiem że i wielu znajomych chcę zobaczyc co się dziej e -klikam e-grajewo -i to mi wystarczy -= wiem że czytam -pozdro

słuchajcie -bez obrazy dla innych (jeśli wiesz o czym ja mówię;) no "prawie" robi wielką różnicę - live is brutal -sorry

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.