sobota, 25 maja 2024

Kultura i rozrywka

  • 4 komentarzy
  • 10695 wyświetleń

"Wiosenna metamorfoza"

“Wiosenna metamorfoza” - ZS Wojewodzin i ŚHP Grajewo

Największym oddaniem się człowieczeństwu jest niesienie pomocy innym. Mimo, iż we współczesnym świecie króluje egoizm, są jeszcze wśród nas ludzie przejawiający otwartą i życzliwą postawę w stosunku do potrzebujących. Taka jest właśnie aktywna młodzież naszego Hufca - oddana, pomocna, czego dowodem są częste udziały w różnych przedsięwzięciach społecznych i charytatywnych.

Pięć dziewcząt, uczennic ZSZ w ZS w Wojewodzinie, kształcących się w zawodzie fryzjer, w ostatnich dniach marca wraz z wychowawcą ŚHP Grajewo Izabelą Randzio, udało się do Środowiskowego Domu Samopomocy dla osób z Zaburzeniami Psychicznymi w Grajewie i Zakładu Opiekuńczo – Leczniczego w Szczuczynie. Młode fryzjerki, zgodnie z życzeniem podopiecznych, strzygły i układały im włosy. Uczestniczki, fryzurom nadały nowy świeży, lekki wygląd. Ku naszemu miłemu zaskoczeniu chętnych do wiosennej metamorfozy było wielu. Fakt ten ucieszył przyszłe stylistki i utwierdził w przekonaniu o słuszności zorganizowanej akcji.

Nasze charytatywne wizyty spotkały się z wielkim entuzjazmem pracowników i podopiecznych obu placówek. Dowodem były uśmiechy goszczące na ich twarzach, co było dla hufcowych fryzjerek formą wdzięczności i podziękowania.

I. Randzio – starszy wychowawca ŚHP Grajewo


 

 

Komentarze (4)

brawo Iza jesteS namber one!!!!!!!!!!!!!!!1

Świetna inicjatywa !

Piękna inicjatywa. Iza - masz bardzo oryginalne pomysły. Wzruszyłem się.

Pozdrowienia dla Moniki !

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.