czwartek, 30 maja 2024

Kultura i rozrywka

  • 2 komentarzy
  • 7693 wyświetleń

Wieści z Niećkowa

27 marca 2014 r. w Zespole Szkół w Suchowoli odbył się XVIII finał Wojewódzkiego Konkursu "Bezpieczna praca w gospodarstwie rolnym”.

Celem konkursu jest popularyzacja wśród młodzieży szkół rolniczych województwa podlaskiego zasad bezpiecznej pracy w gospodarstwie rolnym. Konkurs organizowany jest przez KRUS Oddział Regionalny w Białymstoku i Okręgowy Inspektorat Pracy w Białymstoku. Patronat honorowym nad konkursem objął Marszałek Województwa Podlaskiego.

Uczestnikami konkursu byli uczniowie szkół średnich o profilu rolniczym, którzy zajęli pierwsze miejsce w eliminacjach szkolnych przeprowadzonych jesienią 2013 roku. Do konkursu zgłosiło się 16 uczestników. Sprawdzian wiedzy składał się z 40 pytań testowych i 1 pytania problemowego. Uczestnicy prezentowali wysoki poziom wiedzy i umiejętności.

Uczeń klasy IV technikum w zawodzie technik rolnik Przemysław Zalewski zajął 4 miejsce, zdobywając 46 punktów na 50 możliwych do uzyskania (zabrakło 1 punktu, by stanąć na podium). Opiekę merytoryczną nad uczestnikiem sprawowała p. Stefania Cieplińska nauczyciel przedmiotów zawodowych Zespołu Szkół w Niećkowie.

 


Komentarze (2)

Brawo! Przemek, jesteśmy z Ciebie dumni!!!

Gratulacje Przemku

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.