wtorek, 16 kwietnia 2024

Kultura i rozrywka

Wieści z Niedźwiadnej

Boże Narodzenie to czas magiczny, przepełniony rodzinnym ciepłem, radością i miłością. 20 grudnia społeczność Szkoły Podstawowej w Niedźwiadnej miała okazję poczuć zbliżające się Święta. Rano, tuż przed rozpoczęciem zajęć, Szkolny Klub Miłośników Języka Angielskiego złożył życzenia Bożonarodzeniowe wszystkim nauczycielom, uczniom i pracownikom szkoły wręczając im samodzielnie wykonane kartki świąteczne i choinki.

Następnie odbyły się spotkania opłatkowe nauczycieli z ich wychowankami oraz koncert kolęd. Uczniowie kolędowali w języku polskim i angielskim. Po udanym koncercie szkołę odwiedził Święty Mikołaj. Obdarował uczniów paczkami wypełnionymi pysznymi smakołykami. Upominki ufundowane zostały przez Pana Witolda Januszewskiego w ramach akcji Szlachetna Paczka.

Dzieci z oddziału przedszkolnego obdarowały swoich rodziców pierniczkami, które wcześniej upiekły w szkole. Na zakończenie dnia uczniowie przygotowali część artystyczną. Uczniowie w pięknych kostiumach i scenografii nawiązującej do Betlejem przedstawili sceny z narodzin Chrystusa.

fot. SP Niedźwiadna


wtorek, 16 kwietnia 2024

Kolejny sukces "Jedynki"

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.