środa, 1 lutego 2023

Sport

  • 4 komentarzy
  • 1893 wyświetleń

Wieści z Klubu Sportowego Ookami

Zawodniczki Klubu Sportowego Ookami ponownie stanęły na matach.

W turnieju zorganizowanym w Kole rywalizowało 228 zawodniczek i zawodników z 15 klubów. Pierwszy klubowy start w tej części kraju zaowocował kilkoma bardzo ciekawymi pojedynkami z nieznanymi do tej pory rywalkami. 

 

W konkurencji kata 4 zwycięstwa odniosła Aleksandra Dzięgielewska zdobywając tym samym złoty medal. W tej samej kategorii brąz zdobyła Nikola Dąbrowska a Zuzanna Jaczyńska i Amelia Bobrowska zajęły miejsca 5-8. 

 

Dla Oli był to bardzo udany start bo w drugiej konkurencji rozgrywanej na turnieju również pokonała wszystkie swoje rywalki zdobywając kolejne tego dnia złoto. Bardzo blisko zwycięstwa była także Nikola Dąbrowska. W finale swojej kategorii stoczyła walkę z zawodniczką gospodarzy. Sędziowie po dogrywce jako wygrana wskazali Nadię Antecką z Koła. Szczęścia w losowaniu nie miała natomiast Amelia Bobrowska, która już w pierwszej walce trafiła na utytułowaną zawodniczkę z Kielc Patrycję Ślizanowską - późniejszą zwycięzczynię turnieju.

Do udanych start może też zaliczyć Zuzia, która choć nie zdobyła medalu, to stylem walki pokazała że potrafi realizować i wykorzystywać elementy przepracowane w ostatnim czasie na treningach. Opiekunem podczas zawodów była instruktorka KS Ookami Agnieszka Dzięgielewska a Łukasz Lemieszko wystąpił w roli sędziego. Kolejny sprawdzian dla zawodników z Grajewa już niedługo bo 10 grudnia w Giżycku.

 


Pozdrawiam

Łukasz Lemieszko

Komentarze (4)

Jak Akademia Sztuk Walki... Grzegorz Fabrycki,, Zdobywała medale i puchary to cicho sza...

Brawo dziewczyny Gratulacje dla Was i Trenera. Super drużyna!

Fajne zajęcia, trenerzy profesjonalni z podejściem do dzieci i młodzieży. Zajęcia są ogólnorozwojowe, uczą technik walki ale także skupienia, posłuszeństwa, szacunku do drugiej osoby . Brawo Panie Łukaszu odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu.

Gratulacje dla dzieci i trenerów.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.