poniedziałek, 26 lutego 2024

Wiadomości

  • 13 komentarzy
  • 10026 wyświetleń

Widmo kremacji

Grajewski Cmentarz Komunalny potrzebuje rozbudowy. Mieszkańcy zauważają, że wolna przestrzeń pomniejsza się i widać ją tylko w okolicach ogrodzenia.

- Przygotowane są nowe działki pod wykupy. Budżet na rok 2006 przewiduje realizację tego projektu. W tej chwili robiony jest operat szacunkowy jednej z działek. Jesteśmy po wstępnych rozmowach z właścicielami gruntów, które sąsiadują z cmentarzem i teren cmentarza będzie poszerzany – dla e-Grajewo.pl Waldemar Remfeld zastępca burmistrza miasta Grajewo.


e-Grajewo.pl

Komentarze (13)

Dobra dobra. Może starczy już tego cmentarza na Zatorzu. Starego Cmentarza już nie rozbudowywać!!Proponuje założyć nowy cmentarz za Nowym Kościołem. Duża, niewykorzystana, piaskowa łączka aż do ul. Topolowej. Będzie można dodatkowo pospacerować między dwoma cmentarzami, same plusy.

BIJJ OD UL.TOPOLOWEJ CHCESZ TO SE POSTAW CMENTARZ KOŁO CHATY I WYGLONDAJ PRZEZ OKNO I SIE GAP NA TE POMNIKI ..... WE PFFFFF JAKI ZRYTY POMYSŁ A WE .....!!!!!!!!!! BIJ SE Z NIM ALBO PRZEPROWADZ SIE KOŁO CMENTARZA !!!TO WIDOKI BEDZIESZ MIEĆ NIEZŁE A NIE TAKIE POMYSŁY ŻUCASZ !!!! SIE ZASTANÓW TROCHE!!!!!!

Nie zgadzam sie aby cmentarz powstał na placu za nowym Kościołem.Tam mogliby wybudowac bloki mieszkalne a nie cmentarz bez przesady.

JESZCZE CZEGO PFFF CMENTARZ PRZY ul.TOPOLOWEJ CIE CHYBA P.....ŁO ...

jestem za rozbudową obecnego cmentarza, w górę na prawo od obecnego wejścia; przyzwyczailiśmy się, że ten rejon należy do "nich"...

wprowadźcie pochówki piętrowe, w większych miastach odbywa się to już od dawna i zdaje egzamin, więc na pewno zda i w naszym mieście. Co do cmentarza na ulicy Topolowej - nowy cmentarz by się przydał w miście, nie tyle co do samego spacerowania między dwoma, ale rozwiązałoby to problem odprawiania mszy swiętych przez proboszczów :)

A ja jestem za kremacją

CMENTARZ TAK ALE NIE NA UL.TOPOLOWEJ WEŚ BIJ LEPIEJ OD UL.TOPOLOWEJ BO MOZE BYĆ KOSA W BANIE

Zrobmy krematorium co mowicie ze w Grajewie nic sie nie dzieje to bedzie powodzenia !!!

niech cmentarz bedzie przy ulicy TOPOLOWEJ

wszyscy mieszkancy GRAJEWA sie na to zgadzaja!!!!! Jesli nie wszyscy to duza wiekszosc :D:D:D

super bedzie :D:D:D

Gdyby nie te bunkry na cmentarzu to by miejsca starczyło na wieki. Jak drzewa wycięto to zaczęło tam straszyć.

to tam straszy ooooooooo ojej ja sie boje !!!!
duszki duszki do mnie złowimy jednego!!!!!

Cmentarz na ul Topolowej to koszmarny pomysł!!! Kto to wogóle wymyślił ???
Może niehc się przenisie gdzie blisko starego cmentarza to mu się odechce ;] Większośc ludzi sobie chodzi na spacerki w tamte rejony więc chyba nie będą spacerowac po cmentarzu phiii

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.