sobota, 28 maja 2022

Kultura i rozrywka

  • 3 komentarzy
  • 11265 wyświetleń

Wakacje dla dzieci

W ramach współpracy Miasta z parafiami pw. Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w Grajewie i Świętego Ojca Pio w Grajewie zorganizowano półkolonie letnie, które odbyły się w terminie od 27 czerwca do 2 lipca 2011 r.
W zajęciach uczestniczyło prawie 300 uczniów z Grajewa w wieku od 8 do 15 lat. 

Tegoroczne porozumienia zawarte między Miastem a poszczególnymi grajewskimi parafiami zakładają m.in. realizowanie treści Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii. W czerwcu zakończyły się kolonie zorganizowane przez Miasto w porozumieniu z parafią pw. Trójcy Przenajświętszej w Grajewie. Wówczas 100 uczniów grajewskich szkół w wieku od 8 do 16 lat wyjechało na tydzień do miejscowości Kłanino. Natomiast dzięki współpracy Miasta z parafią pw. Świętego Ojca Pio w Grajewie już 11 lipca br. ok. 50.  uczniów w podobnym przedziale wiekowym wyjedzie do miejscowości Baliki koło Nowogrodu na sześciodniowy wypoczynek.(UM Grajewo)


piątek, 27 maja 2022

Wieści z Niećkowa

Komentarze (3)

super sprawa dobrze ze ksiądz Andrzej takie półkolonie organizuje .

tj suuuuper sprawa ale mogłoby zgłosić sie więcej sponsorow , bo jeszcze jednak nie wszystkie dzieci stać nawet na zaplacenie tej symbolicznej kwoty za uczestnictwo w półkoloniach;(

Ks.Andrzej jest The Best robi Kolonie i jest Fest A Ks.Zbysiu mu pomaga bo Bóg sie tego domaga!
Ref..Hej Hej Hej dzieciaki my jestesmy z jednej paki kazdy ma tu przyjaciela na wycieczke go zabiera!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.