niedziela, 1 października 2023

Wiadomości

  • 3 komentarzy
  • 10517 wyświetleń

Uwaga - to tylko ćwiczenia !

    W dniu 24 września 2008 r. o godzinie 10.00 na terenie zakładów Pfleiderer Grajewo S.A. odbyły się ćwiczenia dowódczo – sztabowe z zakresu ratownictwa chemicznego. Głównym ich celem było doskonalenie technik i sposobów postępowania na wypadek uwolnienia się do otoczenia formaliny z uszkodzonej cysterny kolejowej na terenie zakładu.  W ćwiczeniach zorganizowanych przez Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej      w Grajewie wspólnie z Zakładową Służbą Ratowniczą „Purzeczko” uczestniczyła również Ochotnicza Straż Pożarna w Grajewie, kierownictwo zakładu, przedstawiciel Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego, Policja i Pogotowie Ratunkowe. Obserwatorzy ćwiczeń bardzo wysoko ocenili przebieg ćwiczeń oraz zaangażowanie i umiejętności wszystkich służb i podmiotów współdziałających.

Po zakończeniu części praktycznej w świetlicy Zakładowej Służby Ratowniczej „Purzeczko” odbyło się podsumowanie ćwiczeń i wymiana spostrzeżeń. Jednocześnie podjęto decyzję o kontynuacji tego typu ćwiczeń w przyszłości.
 
Galeria zdjęć

KP PSP Grajewo

niedziela, 1 października 2023

Ulica Wilczewo - pożar budynku!

Komentarze (3)

Lol.. Wcześniej nie mogli napisać?? ludzi przestraszyli.....

Ktoś kiedyś powiedział, że do produkcji płyt wiórowych zakład zużywa jedynie wióry i parę wodną. Mieszkańcy Grajewa i okolic mogą spać spokojnie... Po co te ćwiczenia ???

a chemia to myslisz ze to pryszcz nie to wrzód

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.