poniedziałek, 22 lipca 2024

Powiat Grajewski

  • 21 komentarzy
  • 7586 wyświetleń

Uroczyste otwarcie nowej siedziby Sądu Rejonowego w Grajewie

W dniu 28 września 2023 r. odbyło się uroczyste otwarcie nowej siedziby Sądu Rejonowego w Grajewie, którą dokonała Prezes Agnieszka Skrodzka wraz z pracownikami.

W wydarzeniu uczestniczyli licznie zaproszeni goście, przedstawiciele Rządu, przedstawiciele sądów z terenu województwa podlaskiego, parlamentarzyści, czy też przedstawiciele władz samorządowych. 

W trakcie swojej wypowiedzi Prezes Sądu Rejonowego w Grajewie Agnieszka Skrodzka przedstawiła etapy powstania siedziby, od momentu otrzymania przez Powiat Grajewski działki pod budowę, aż po dziś dzień. Podziękowała wszystkim, którzy dołożyli swoją większą lub mniejszą cegiełkę w doprowadzenie realizacji zadania do końca. 

 

Wśród zaproszonych gości był także Starosta Grajewski Waldemar Remfeld, który pogratulował wspaniałej inwestycji, finalnie scalającej rozsiane do niedawna oddziały sądowe w mieście. Podkreślił, iż ma nadzieję, że nowoczesny budynek zapewni warunki na efektywniejszą oraz bardziej satysfakcjonującą pracę wszystkim pracownikom sądu. Wraz ze słowami przekazał na ręce Prezes dyplom, bukiet kwiatów oraz drobny upominek.

 

Komentarze (21)

Piękny budynek, piękne otwarcie. Wszyscy uśmiechnięci. Tylko szkoda że idąc do sądu po sprawiedliwość napotyka się na sędzine, która to żyje w dalekich realiach, nieznająca dzisiejszej rzeczywistości. I wychodzi się z rozczarowanym.....

Sędzina to żona sędziego

@POlaczek, kto ci nawalil do glowy, ze do sadu idzie sie po sprawiedliwosc. Czego ty tam pragniesz szukasz. Tak zyj, abys tam nie musial isc.

Szkoda, że nikt nie wspomniał który Prezes pozyskał działkę pod budowę i dopiął powstania projektu nowego budynku Sądu. Budowa to kwestia wtórna, odbyła się wtedy gdy były środki.

Ja to juz rok czekam, aż wezmą się za moją sprawę.

!!! Dura Lex Sed Lex !!! Ciekawe czy druga strona tak powie Polak ?? Sędzia Agnieszka zastała sąd drewniany a zostawi Murowany - Brawo - zamontuje pani jeszcze alkomaty i będzie 21 wiek !!!

Ale jak to otwarcie bez księdza? Budynek nie poświęcony tylko patrzeć jak się rozwali :(

już od jakiegoś czasu sąd funkcjonuje ale przed wyborami robi się oficjalne otwarcie zawsze może ktoś pomyśli że to dzięki panom ze zdjęcia xD

Anna mylisz się i to bardzo Pewien prezes nie był zainteresowany budową sądu a działkę dało starostwo !

Żyje godnie, nikomu nie przeszkadzam nie zawadzam i nie szukam sporu. Nie na miejscu jest twe stwierdzenie "kto ci do głowy nawalił" !!!!Ubezpieczyciel tak ze mną i z moją sprawą się obszedł. Ale nie będę tego wyjaśniać bo szkoda moich nerwów...

przerost formy nad treścią lub liczy się ilośc, a nie jakość.

Najlepsza jest tablica zamontowana z okazji otwarcia. Ciekawe, kto redagował treść? Poziom przedszkole + megalomania.

Wymiar niesprawiedliwości ma gmach z prawdziwego zdarzenia jak na blachę sprawy bo coś większego to Łomża Białystok

No rzeczywiście ktoś miał fantazje z tą tablicą... jaka misje mają sędziowie i pracownicy ? Na zdjęciu nie widzę żadnycj sedziow ani pracowników sadu... czyżby bunt ? Za poprzedniego prezesa dzięki niemu zostala przekazana działka pod sąd. Plany powstały za jego kadencji. Czemu prokuratora dopiero od stycznia 2024 może pracować w nowym budynku ? Ktoś umie wyjasnic ? Kto czego nie dopilnował ?

Brawo rodacy co by nie było zrobione jest źle ot cały zawistny naród napinaczy przed monitorem

Xxx nie ładnie robić we własne gniazdo

Gmach policji jest, gmach prokuratora i sądu jest. Brakuje jedynie więzienia.

Żaden bunt tylko to był normalny dzień pracy sądu. Bardzo dobrze, że sąd powstał jak to mówią sukces ma wielu ojców. Dziękujemy za nową siedzibę

Problem polega na tym że przed sądem jest 50 na 50. Wniosek Sędzia zawsze zły.

Ten budynek i Ci ludzie to bezmiar niesprawiedliwości i brak odpowiedzialności

Sąd rodzinny w Grajewie totalna porażka nie nadają się do sędziowania zmienili budynek na nowy to trzeba i sędziom podziękować

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.