Wiadomości

  • 3 komentarzy
  • 12121 wyświetleń

Uciekli z miejsca kolizji


Grajewscy policjanci zatrzymali 28-latka, który jadąc samochodem po pijanemu spowodował kolizję i wraz z pasażerem uciekł z miejsca zdarzenia.

1 stycznia 2013 r. po godzinie 21.00 dyżurny grajewskiej Policji został poinformowany o zderzeniu dwóch pojazdów na ulicy Kopernika. Mundurowi na miejscu wstępnie ustalili, że w kierunku miasta, polonezem jechały dwie osoby. Kierowca nie zachował należytej odległości i uderzył w jadącego przed nim chevroleta.

Następnie sprawca kolizji oraz podróżujący autem pasażer pieszo uciekli z miejsca zdarzenia. Mundurowi natychmiast rozpoczęli sprawdzanie przyległego terenu. Po chwil policjanci znaleźli w przyległym rowie 32 -letniego pasażera, a w przyczepie ciągnikowej, stojącej na posesji przy ul. Kopernika ujawnili 28 -letniego sprawcę kolizji. Jak się okazało obaj mężczyźni byli pijani. Mieli po ponad 3 promile alkoholu w organizmie.

28-latek trafił do aresztu. Za spowodowanie kolizji, ucieczkę z miejsca zdarzenia, a także za kierowanie pod wpływem alkoholu odpowie teraz przed sądem.


Komentarze (3)

nawet nie mial uprawnien do kierowania pojazdem

Do czyszczenia rowów takich jełopów!

Oj tam szampana troche wypili i juz sie czepiacie

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.