środa, 17 kwietnia 2024

Sport

  • 4 komentarzy
  • 11528 wyświetleń

Turniej Motoryzacyjny (wyniki)

W dniu 21 kwietnia 2010 r. przeprowadzony został etap powiatowy „Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego ”. W turnieju wzięły udział  3 osobowe reprezentacje  ze  szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatu.

Uczestnicy rozwiązywali testy komputerowe ( jak na prawo jazdy kat..B), a drugą  konkurencją  była jazda sprawnościowa samochodem osobowym. 

Drużynowo najlepsze miejsca uzyskały:

 I miejsce – reprezentacja Zespołu Szkół  im Marszałka Józefa Piłsudskiego w Szczuczynie  w składzie:  Radosław Lemański, Krzysztof Filipkowski, Paweł Roman. Opiekunem drużyny jest Pan Edward Koniecko.
 II miejsce - reprezentacja Zespołu Szkół w im. Bolesław Podedwornego  w  Niećkowie w składzie: Marcin Zalewski, Rafał Gliński, Mateusz Koniecko. Opiekunem drużyny jest Pan  Dariusz Koniecko.
 III miejsce – reprezentacja Zespołu Szkół im. Ks. Jana Krzysztofa Kluka  w Wojewodzinie  w składzie: Marlena Sierakowska, Ewelina Szumska, Kinga Niedźwiedzka.  Opiekunem drużyny jest Pan  Piotr Manturo.

Indywidualnie:

 I miejsce – Radosław Lemański z Zespołu Szkół  w Szczuczynie,
 II miejsce – Kinga Niedźwiedzka z Zespołu Szkół w Wojewodzinie,
 III miejsce -  Mateusz Koniecko  z  Zespołu Szkół w  Niećkowie.              

Zwycięzcy otrzymali  nagrody, dyplomy i puchary  ufundowane i wręczone przez  Starostę Grajewskiego.

Wszystkim drużynom i opiekunom dziękujemy za udział, gratulujemy drużynom, które zajęły najlepsze miejsca i trzymamy kciuki za drużyny startujące w dalszym etapie. Organizatorzy turnieju tj. Starostwo Powiatowe w Grajewie i Komenda Powiatowa Policji w Grajewie serdecznie dziękują  Panu  Ludwikowi Jaczyńskiemu  - właścicielowi  Ośrodka Szkolenia Kierowców   za bardzo dużą pomoc w przeprowadzeniu turnieju.  - Antoni Milewski Naczelnik Wydziału w Starostwie Powiatowym w Grajewie

wtorek, 16 kwietnia 2024

BIEG WILKA NA BOISKU CZWÓRKI

Komentarze (4)

czekamy na wojwództwo :)

GRATULACJE BRACISZKU!!!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.