Sport

  • 1 komentarzy
  • 11114 wyświetleń

Turniej BRD

Turniej BRD
W dniu 19 kwietnia 2011 r. w Publicznym Gimnazjum w Radziłowie przeprowadzony został etap powiatowy Ogólnopolskiego Turnieju „Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym”.
W turnieju wzięły udział 3 osobowe drużyny – reprezentanci  14 szkół podstawowych  oraz  6 gimnazjów z terenu powiatu.

W kategorii szkół podstawowych najlepsze miejsca uzyskały:

 I miejsce -   reprezentacja Szkoły Podstawowej  w Białaszewie w składzie:  Krystian Modzelewski, Natalia Modzelewska i Błażej Szklarzewski.
 II miejsce -  reprezentacja Szkoły Podstawowej w Rajgrodzie w składzie: Klaudia  Kołakowska, Natalia Modzelewska i Justyna Zawadzka.
 III miejsce - reprezentacja Szkoły Podstawowej w Szczuczynie w składzie: Waldemar Bagiński, Mateusz Łaguna i Kamil Wszeborowski.

Indywidualnie:
 I miejsce –  Krystian Modzelewski ze Szkoły Podstawowej  w Białaszewie,
 II miejsce – Tomasz Kalinowski ze Szkoły Podstawowej Nr 1 w Grajewie,
 III miejsce - Kamil Wszeborowski ze Szkoły Podstawowej  w Szczuczynie,
 IV miejsce – Justyna Zawadzka ze Szkoły Podstawowej w Rajgrodzie,
 V miejsce - Błażej Szklarzewski  ze Szkoły Podstawowej  w Białaszewie.

W  kategorii gimnazjów najlepsze miejsca uzyskały:

 I miejsce -   reprezentacja  Publicznego  Gimnazjum w  Radziłowie w składzie:  Hubert Czmielewski, Krzysztof Drozdowski i Hubert Malinowski.
 II miejsce -  reprezentacja Publicznego Gimnazjum w Rajgrodzie w składzie:  Grzegorz Jamiński, Radosław Nikonowicz i Artur Stryjecki,
 III miejsce - reprezentacja Publicznego Gimnazjum w Szczuczynie w składzie:  Maciej Krawcewicz, Piotr Sadowski i Jakub Szulkowski.
Indywidualnie:
 I miejsce –Hubert Malinowski z Publicznego  Gimnazjum w  Radziłowie,
 II miejsce –Krzysztof Drozdowski z Publicznego  Gimnazjum w  Radziłowie,
 III miejsce – Marek Kurzyna z Publicznego  Gimnazjum w  Danówku,
 IV miejsce – Artur Stryjecki z Publicznego Gimnazjum w Rajgrodzie,
 V miejsce - Grzegorz Jamiński z Publicznego Gimnazjum w Rajgrodzie.

Laureaci  turnieju szkół otrzymali  nagrody ( m.in. rowery ), dyplomy i puchary  ufundowane przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Łomży oraz Starostę Grajewskiego.
Następnym etapem będzie etap okręgowy, w którym nasz powiat reprezentować będą Szkoła Podstawowa w Białaszewie i Publiczne Gimnazjum w Radziłowie.
Wszystkim drużynom i opiekunom dziękujemy za udział, gratulujemy drużynom, które zajęły najlepsze miejsca i trzymamy kciuki za drużyny startujące w dalszym etapie.

Organizatorzy turnieju tj. Starostwo Powiatowe w Grajewie i Komenda Powiatowa Policji w Grajewie serdecznie dziękują  Wojewódzkiemu Ośrodkowi Ruchu Drogowego w Łomży za ufundowanie nagród, Panu Prezesowi Spółdzielni Mleczarskiej „Mlekpol” w Grajewie za  poczęstowanie uczestników pysznymi produktami „łaciatymi” oraz Dyrekcji  i  pracownikom Publicznego Gimnazjum w Radziłowie za pełnienie roli gospodarza i bardzo dużą pomoc w przeprowadzeniu turnieju.


Antoni Milewski –Naczelnik Wydziału w Starostwie Powiatowym w Grajewie

sobota, 16 października 2021

Prostki. To miał być mecz jak każdy

sobota, 16 października 2021

Spinningowe zawody wędkarskie

Komentarze (1)

Sprostowanie -Drużyna Szkoły Podstawowej w Rajgrodzie na turnieju BRD wystąpiła w składzie: Klaudia Kołakowska, Justyna Zawadzka i Damian Szczechura. Gratuluję zajęcia II miejsca.

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.