Wiadomości

  • 10 komentarzy
  • 3439 wyświetleń

Trwa cykl spotkań Burmistrza z mieszkańcami

Cykl spotkań Burmistrza Dariusza Latarowskiego z mieszkańcami cieszy się dużym zainteresowaniem. W dzisiejszym (27.09), zorganizowanym przy tężni solankowej w Parku Solidarności, udział wzięło blisko 40 grajewian.

 

Udział w spotkaniu plenerowym z Burmistrzem to doskonała okazja do zadawania pytań czy zdobycia informacji bezpośrednio od włodarza. Tak też było i dziś. Zgromadzonych przy tężni interesowało co dzieje się aktualnie i jakie są plany inwestycyjne w mieście w tym m.in. budowa jednostki wojskowej. Podczas spotkania tradycyjnie nie zabrakło apeli mieszkańców. Grajewianie zwrócili uwagę m.in.: na problem spalania śmieci w domowych piecach, zastawiania bram wjazdowych i parkowania aut na chodnikach przy ul. Konstytucji 3 Maja czy nieporządku na skwerach zieleni na os. Broniewskiego. Zgromadzeni mieszkańcy sąsiadujących z Parkiem Solidarności domów i bloków apelowali o rozwiązanie problemu z hałaśliwymi wronami, które zanieczyszczają odchodami okolicę, a także likwidację domków dla bezdomnych kotów. Po raz kolejny wrócił temat oznaczeń miejsc parkingowych przy Przedszkolu Miejskim Nr 2.

 

Kolejne spotkanie plenerowe odbędzie się w przyszłym tygodniu. 6 października (piątek) Dariusz Latarowski zaprasza o godz. 16.30 na parking pomiędzy os. Centrum a kościołem pw. Trójcy Przenajświętszej (obok placu zabaw).

 

 

 

Za nami ósme spotkanie plenerowe Burmistrza  

Trwa cykl spotkań plenerowych z Burmistrzem 

 

Komentarze (10)

A co im przeszkadzają domki dla bezdomnych kotów?

trzeba wyciąć drzewa to wrony nie będą miały gdzie się osiedlać -:)

Ustalą pewnie gdzie zrobić kolejny próg idziemy na rekord ilosci progów w Unii europejskiej oby tak dalej

Może jakiś konkretny pomysł na rozwój miasta a nie na glupoty

Spotkanie na którym będzie pewnie Pani Radna, która od lat zadaje te same pytanie: ''Panie Burmistrzu co z ul. Ełcką, mieszkańcy pytają?''

Przestancie wyrzucac jedzienie obok smietnika lub pod blok.Ostatnio tez jedna starsza pani wczrsnym rankiem przytaszczyla duza torbe na kulkach pieczywa starego i rozsypala na trawe w parku pod drzewa.

Pozbyć się zwierząt ,wyciąć drzewa i zabetonować te ograniczone umysły.
Dokąd ten świat zmierza?
Sami konfidenci ,nie ma przyjaciół, kolegów.
Brat na siostrę czy córka na matkę donosi.
W Grajewie każdy sprzeda każdego,kwestia ceny tylko.

Dlaczego kocie domki mają być usunięte? Czy nie lepiej pomagać bezdomnym zwierzętom?

Chleb szkodzi ptakom...czy tak trudno pojąć...I komu przeszkadzają domki dla bezdomnych kotów.. tym co tego chcą moze należy odebrać mieszkania..jak mają

Koty dzikie to tylko wylęgarnia bakteri i robactwa. Koty srają do piaskownic i później wylęgaja sie glizdy.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.