Szczuczyn

Tropem Wilczym - zapisy w BCK w Szczuczynie

Tropem Wilczym - zapisy w BCK w Szczuczynie

Biblioteka – Centrum Kultury w Szczuczynie przy współpracy z Fundacją Wolność i Demokracja z siedzibą w Warszawie jest oficjalnym Lokalnym Organizatorem IX ogólnopolskiej edycji „Tropem Wilczym. Bieg Żołnierzy Wyklętych 2021” a po raz czwarty organizowanej w Szczuczynie.

Dla kogo pobiegniemy w IX edycji?

„Dla tych , którym odebrano życie i zdrowie i dla tych, które o to szafowane przez konspiracyjne okoliczności życie i zdrowie troszczyły się z narażaniem własnego. Jeden chłopak i cztery dziewczyny. Cztery sanitariuszki”.

 

Bohaterowie IX edycji Tropem Wilczym:

Danuta Siedzikówna "Inka"

Wanda Minkiewicz "Danka"

Lidia Lwow - Eberle "Lala"

Marian Markiewicz "Maryl"

 

INFORMACJE O ZAPISACH:

Dnia 15.08.2021r. Sztab Organizacyjny Biegu „Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych 2021” otwarty będzie w Starym Parku w Szczuczynie. 

Od dnia 01.07.2021r. przyjmować będziemy zgłoszenia osób zainteresowanych uczestnictwem w biegach na dystansach:

– tradycyjny bieg na 1963 metry (odwołanie do roku w którym zginął ostatni Żołnierz Wyklęty – Józef Franczak ps. Lalek) wspólny dla wszystkich miast (bieg otwarty dla Uczestników)

– bieg na 500 m (do 16 lat)

– bieg otwarty ok. 5 km / trasa pod linkiem:  https://www.google.com/maps/d/edit?mid=1n9DN4T9N-Avctl4N5MCEw5adLQzYy_4_&usp=sharing)

 

Ilość pakietów startowych jest ograniczona – dla pierwszych 150 osób są gwarantowane.

Regulamin i formularze do pobrania znajdują się poniżej jak również na stronie  BCK w Szczuczynie: www.bckszczuczyn.pl

Zgłoszenia przyjmować będziemy pod numerami 501639043, 862621036, 862621037 lub osobiście w siedzibie BCK w Szczuczynie (ul. Łomżyńska 11).

 

Andrzej Kosmowski koordynator Tropem Wilczym w Szczuczynie 2021

 

Komentarze (0)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.