niedziela, 26 czerwca 2022

Kultura i rozrywka

  • 14 komentarzy
  • 9737 wyświetleń

Też możesz tak tańczyć !

W  każdy wtorek i czwartek w Zespole Szkół Miejskich nr 1 w Grajewie odbywają się zajęcia z różnych stylów tańca nowoczesnego takich jak:


* new age
* videoclipdance
* house
* dance hall
* new style hip hop
* toprocking
* modern hip hop
* r&b
* jazz hip hop
* contemporary Dance


Dzięki temu każdy może określić co jest dla niego właściwym stylem i rozwijać go wspólnie z najlepszymi reprezentantami tego kraju. Zajęcia są prowadzone przez  członków grupy FAIR PLAY KWADRAT (regularni instruktorzy ze studia tańca Fair Play z Białegostoku znani też z programu „You Can Dance” .

Zapraszamy wszystkich chętnych którzy chcą wziąć udział w przygodzie zwanej tańcem. Jeżeli nawet nigdy wcześniej nie miałeś/miałaś do czynienia z tańcem to właśnie jest okazja by spróbować swoich sił. Bycie tancerzem to ciężka praca, liczne wyrzeczenia i wielka satysfakcja z posiadania świadomości ruchowej własnego ciała, dlatego też jest to wyzwanie zarówno dla ciała jak i umysłu. Jeśli czujesz że drzemało to w Tobie od dawna nie daj się wyprzedzić innym.

Obecnie prowadzimy trzy grupy taneczne w godzinach 17, 18 i 19.

Zapraszamy!

Cena za jedne zajęcia wynosi 12 zł
Cena za miesiąc 90 zł !!! (tylko przy wpłacie za cały miesiąc)

KONTAKT 512-058-385

Michał Wróblewski
www.fairplaycrew.com

niedziela, 26 czerwca 2022

Rusza wakacyjne kino GCK

Komentarze (14)

ja chodzę do innej szkoły w białymstoku na towarzyskie tańce. też za 90 zł. W każdym razie lepsze od house czy hip-hopowych wywijasów... no cóż, w końcu grajewo to kolebka dresiarstwa:)

Punkol - albo nie wiesz co piszesz, albo znasz się na tańcu jak pies na gwiazdach. Instruktorzy w Grajewie są super.

Mam pytanie do poinformopwanych: Czy można na zajęcia przyjść zobaczyć jak wyglądają bez płacenia za nie? Bo gdybym miala płacic to od razu za cały miesiąc, i chce wiedzieć czy warto :)

do Punkol: tańczyć new style hip hop czy house to nie znaczy być dresem! przykro mi, że tak myślisz, bo jesteś w błędzie i szkoda mi Ciebie wiesz?!
każdy ma swoja wybór a my chcemy tańczyć hip hop ;) pozdrowienia dla Fair Play Kwadrat :)

oczywiście, że można przyjść i popatrzeć jak wyglądają zajęcia. Zapraszamy!

zajecia są świetne!! A szczegolnie fajne byly te z tym instruktorem co jest na zdjeciach:D hmm jaki on przystojny:))))))))

Do :)) masz racje Piotrek jest baardzo przystojny xDD

Nie wiecie moze czy te dwie dziewczyny co sa na zdjeciach ta w bialej koszulce i ta z kreconymi czarnymi wlosami to gdzies tanczyly juz czy cos? bo najlepiej tam tancza

jaka jest średnia wieku ludzi biorących udział w zajęciach? Czy przychodza tam osoby nieco starsze niż 15-17 lat?

Jest kilka osob starszych, ale myslę ze tam nie ma ograniczen wiekowych i kazdy moze przyjsc, a polecam:)

a jeszcze można się dopisać ? bo ja dopiero zobaczyłam ten post a dziś już 31 pażdziernik ojej

można można :)

A są tam moze grupy, w których osoby mają nie więcej niż 15 lat? Nie wiem, czy z moim wiekiem mogę sie tam zapisać, a chciałabym spróbować.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.