sobota, 25 czerwca 2022

Wiadomości

  • 3 komentarzy
  • 14730 wyświetleń

Szpital remontuje RTG

Nowa jakość usług medycznych.
 
           "Naszym przesłaniem jest stworzenie z prawdziwego zdarzenia zakładu radiologii na usługi szpitala powiatowego w Grajewie" - z uśmiechem oznajmił Sławomir Cymek -  wicedyrektor Szpitala Ogólnego w Grajewie.         
           W grajewskim szpitalu dobiegają końca kilkumiesięczne prace remontowe. Modernizowane jest całe skrzydło radiologii. Firma zewnętrzna remontuje sale do tomografii komputerowej, natomiast szpital zajmuje się pracami przy zakładzie radiologii. Tu pacjentom będą służyć 2 sale i nowa pracownia ultrasonograficzna. Zakres prac remontowych obejmuje wymianę okien, drzwi, wykładzin, odnowienie ścian, a wszystko to robione jest zgodnie z obecnymi standardami.
           Zmiany w szpitalu spowodują, że dostępność do badań tomograficznych będzie lepsza, a przede wszystkim szybsza. Na badania tomograficzne pacjenci przewożeni byli do ościennych szpitali w Ełku, Łomży, Białymstoku, a nawet do Warszawy. Dyrekcja Szpitala Ogólnego w Grajewie dzięki nowoczesnemu sprzętowi medycznemu, pieniądze wcześniej przeznaczane na transport wykorzysta na inne potrzeby.


(fot.e-Grajewo.pl)

Komentarze (3)

Brawo, tak trzymać Panie Dyrektorze.

powinni cały szpital wyremontować!! Sam syf i nic wiecej!!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.