sobota, 25 czerwca 2022

Sport

  • 1 komentarzy
  • 11008 wyświetleń

Stypendia sportowe

STYPENDIA I NAGRODY ZA OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE W GRAJEWIE

Dnia 27 kwietnia Br. Rada Miasta przyjęła uchwałę w sprawie określenia zasad i trybu przyznawania, wstrzymywania i cofania oraz wysokości stypendiów sportowych, a także określania wysokości nagród i rodzaju wyróżnień za osiągnięcia sportowe oraz zasad i trybu ich przyznawania w Mieście Grajewo.

To pierwsza w dziejach miasta taka inicjatywa, która ma docenić dobre i znaczące sukcesy sportowe osiągane przez zawodników reprezentujących grajewskie kluby sportowe i stowarzyszenia. Do tego wyróżnienia otrzymają też ich szkoleniowcy i trenerzy. Projekt uchwały przygotowała Grajewska Rada Sportu.

Tekst uchwały nr XXXIII/191/09 oraz wzory potrzebnych druków dostępne są na stronie internetowej miasta www.grajewo.pl (szukać w zakładce Prawo lokalne i uchwały Rady Miasta).

WJ

 

 

sobota, 25 czerwca 2022

FESTYN SKRZATÓW U-6

piątek, 24 czerwca 2022

Ciszewo. Rajd starych motocykli (foto)

Komentarze (1)

Nareszcie ktoś pomyślał o ludziach pracy. Może przyjmie się zasada, że na wyróżnienie- pomoc zasługują ci, którzy na to zapracowali, a nie ci co nie mają.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.