Kultura i rozrywka

"Stop Patologiom"

Spotkanie z grajewską młodzieżą
 

Wczoraj policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Grajewie spotkali się z gimnazjalistami w ramach programu prewencyjnego "Stop Patologiom". Tematyką spotkania była przemoc domowa.

Wczoraj w ramach programu prewencyjnego „Stop Patologiom” grajewscy policjanci gościli w komendzie młodzież w wieku 13 - 14 lat. Aby w ciekawy sposób przedstawić tematykę przemocy w rodzinie spotkanie odbyło się tym razem w sali konferencyjnej komendy, gdzie została wyświetlona prezentacja multimedialna. Uczestnicy spotkania dowiedzieli się o najczęstszych występujących rodzajach przemocy domowej, co może wskazywać, że osoba jest ofiarą przemocy, jak też gdzie takie osoby mogą szukać pomocy. Uzyskali informację na temat procedury Niebieskiej Karty. Wszystko po to, by zwiększyć świadomość młodych ludzi w przypadku gdy sami staną się świadkami lub też ofiarami przemocy. Grajewscy funkcjonariusze zapowiadają kontynuację spotkań z młodzieżą.

poniedziałek, 23 maja 2022

Erasmus+. SP nr 1 w Turcji

środa, 18 maja 2022

Koncert z okazji Dnia Matki

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.