sobota, 13 kwietnia 2024

Wiadomości

  • 8 komentarzy
  • 3091 wyświetleń

Starosta Grajewski w Radzie Ekspertów MANS w Łomży

 29 lutego 2024 r., Starosta Grajewski Waldemar Remfeld spotkał się z Rektorem Międzynarodowej Akademii Nauk Stosowanych w Łomży dr inż. Ireneuszem Żuchowskim. Powodem spotkania było powołanie Starosty do Rady Ekspertów MANS w Łomży.  Kadencja Rady potrwa przez cztery kolejne lata, do końca lutego 2028 r.

 

Do obowiązków Rady należą m.in. udział w opracowaniu metod walidacji założonych do realizacji w ramach danego kierunku studiów efektów kształcenia i ich opiniowanie, opiniowanie programów nauczania i treści zajęć w kontekście ich dostosowania do wymogów rynku pracy, określenie perspektyw zmian w zakresie kształcenia według potrzeb rynku, czy też wsparcie merytoryczne w procesie dyplomowania. 

 

Komentarze (8)

Czy ktoś takie zdanie przetłumaczy na prosty język czym Starosta będzie się zajmował: " Do obowiązków Rady należą m.in. udział w opracowaniu metod walidacji założonych do realizacji w ramach danego kierunku studiów efektów kształcenia i ich opiniowanie, opiniowanie programów nauczania i treści zajęć w kontekście ich dostosowania do wymogów rynku pracy, określenie perspektyw zmian w zakresie kształcenia według potrzeb rynku, czy też wsparcie merytoryczne w procesie dyplomowania. " /

Przez kogo finansowana jest ta uczelnia, bo jeśli przez UE ?

Obawiam się, że tego bełkotu nie da się przetłumaczyć na nasz normalny polski język. Gratuluję tym, którym to się uda. /

Ekspert od edukacji i programów nauczania na wyższej uczelni to jednak powinien mieć wiedzę w tej dziedzinie i praktykę

Dlaczego został usunięty mój komentarz?

Jeżeli Jacek Kursi został powołany do reprezentowania Polski w Radzie Dyrektorów Wykonawczych Banku Światowego to dlaczego starosta z Grajewa nie może zostać powołany do Rady Ekspertów MANS ?
.

Świadczy to o tym że jest to mądry człowiek, za którym przemawiają dokonania,a uczelnia kieruje się pragmatyką, a nie ideologią. Pozdrawiam

Może tekst zredagowała sztuczna inteligencja dla człowieka nauczonego, albo człowiek nauczony korzystał ze sztucznej inteligencji i coś wzajemnie nie zaskoczyło.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.