niedziela, 26 maja 2024

Wiadomości

  • 18 komentarzy
  • 11992 wyświetleń

Spotkanie z mieszkańcami przed II turą - M. Bednarko

17.04.2024 roku kandydat na burmistrza miasta Grajewo zorganizował spotkanie, w którym przedstawił szczegółowo punkty swojego programu wyborczego.


Zaprezentował jakie realnie działania można podjąć dysponując obecnym budżetem miasta, aby poprawić komfort naszego życia oraz wzmocnić rolę miasta.  

 

 

 

 

 

 

(sfinansowano z KWW Macieja Pawła Bednarko)

Komentarze (18)

To żart, jak dzieci!przepychanki jeden na drugiego.Panowie pokażcie klasę i w końcu okażcie Nam wyborcom szacunek, bo póki co nie chce się nawet na Panów głosować

proszę isć na debatę i nie kombinować,

Bardzo ciekawa prezentacja. Program przedstawiony rzeczowo bez naciągania tematów. Pan Maciej odpowiadał na pytania zgromadzonych.

Wystąpienie pana Maćka Bednarko dało nam wiele odpowiedzi. Nie mam wątpliwości że poradzi sobie na stanowisku Burmistrza Miasta Grajewo.

Pan Maciek ma ogromne poparcie władz powiatowych i wojewódzkich. Rozwój miasta z takimi partnerami będzie możliwy. Głosuję na Pana Macieja Bednarko.

Super spotkanie z wyborcami! Brawo panie Macieju!

I to był konkret. Wiedziałem że warto pójść.

Maciek pełen profesjonalizm. Miasto jest z Tobą. Wgraj te wybory!!!

Maciek, Maciek i jeszcze raz Maciek. Było Super.

Do Marek to idź debata była przez 9 lat

Do Marek to idź my byliśmy wczoraj

Panie Bednarko był Pan prawie 10 lat wice burmistrzem jeśli się Panu nie podobało i nie podoba rządzenie Pana Latarowskiego to dlaczego Pan nie zrezygnował z wice burmistrza . ?

Panie Macieju, już Pan wygrał i kontrkandydat to wie, dlatego dwoi się i troi, próbuje różnych sztuczek socjotechnicznych ale na niewiele mu to się zda. Zwycięzca jest tylko jeden i jest nim Pan Bednarko.

Na spotkaniu pana Macieja padły obetnice współpracy ze strony Sejmiku Województwa i to z dwóch różnych opcji politycznych. Ze strony Starostwa też widać wolę współpracy. To kto ma wygrać wybory, jak nie człowiek który umie rozmawiać i działać ponad podziałami? Wielki szacunek panie Macieju że ma Pan takie umiejętności

Uważam, że burmistrz powinien być człowiekiem uczciwym, przykładna głową rodziny. Fajnie ,że jest poparcie tylu osób. Czy napewno będzieie pan burmistrzem bo ma Pan plany konkretne wzg.miasta jego rozwoju i zatrzymania tych młodych ludzi u nas ,a nie takie na papierze.

Ciągle nie wiem jakie są plany na nasze miasto,co planuje Pan zrobić oprócz żłobka?

Nie rozumiem dlaczego nie wziął Pan udziału w żadnej ze zorganizowanych debat. Czyżby strach przed bezpośrednią konfrontacją?

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.