Kraj

Skakał po radiowozie

Skakał po radiowozie

Odpowie za zniszczenie mienia.

 W policyjnym areszcie trzeźwieje 25-letni mężczyzna, który został zatrzymany na tym, jak skakał po dachu radiowozu. Skutkiem jego zachowania jest zniszczony sygnalizator i liczne wgniecenia karoserii. Obecnie policjanci szacują wartość strat. 25-latek miał prawie 2,5 promila alkoholu w organizmie. Teraz odpowie przed sądem. Za zniszczenie mienia grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.
 
W nocy z soboty na niedzielę policyjny patrol otrzymał informację o awanturze domowej w jednym z mieszkań. Funkcjonariusze natychmiast pojechali na miejsce. Pod blokiem zaparkowali policyjny radiowóz i poszli do mieszkania. W tym samym czasie 26-latek przechodzacy obok radiowozu, zaczął kopać samochód i po nim skakać.  Gdy policjanci wrócili, 26-latek znajdował się na dachu auta. Skutkiem jego zachowania jest zniszczony sygnalizator oraz liczne wgniecenia karoserii. Badanie trzeźwości wykazało prawie 2,5 promila alkoholu w organizmie 26-latka. Teraz mężcyzna trzeźwieje w policyjnym areszcie. Za zniszczenie mienia Kodeks Karny przewiduje karę nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

KPP Ełk

środa, 28 grudnia 2016

Przekręt internetowy

poniedziałek, 26 września 2016

Rosną mury nienawiści

Komentarze (0)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.