wtorek, 16 kwietnia 2024

Wiadomości

  • 7 komentarzy
  • 9410 wyświetleń

Schody, schody...


Remont budynku kina w Grajewie trwa. Razem z renowacją ulic znajdujących się za nim (Górnej, Dolnej) zostały wyremontowane schody wychodzące na ul. Wojska Polskiego.

Z drugiej strony siedziby Miejskiego Domu Kultury pozostają schody, po których nie da się przejść bez obaw przed upadkiem. Czy doczekają się one odnowienia wcześniej niż zakończą się prace remontowe kina?


e-Grajewo.pl

wtorek, 16 kwietnia 2024

Ruszyły patrole motocyklowe

Komentarze (7)

dobreee
nie raz tam mozna bylo pocalowac matke ziemie jak sie szlo ... nie tylko po pijaku ! ;D

hahahahhahahahahahha te schody były juz jakos przed wakacjami zrobione ale hmm teraz dopiero sie obudziliscie lolz :D haha spokoooo :] brakuje wam juz wiadomosci nie macie o czym pisać rozumiem ..... lolz

mogliby odrazu pomyśleć i zrobić podjazd dla wózków

wydaje mi sie ze jedne schody wystarcza nie ma sensu remotnoeac drugich schodów bo tak rzadko kto nimi chodzi sa jedne i WYSTARCZY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11 kto bedzie chcial zejdzie jedny,mi schodami a tamte schody uzywaja mieszkancy LAŹNI GRAJEWSKIEJ, niech sami sobie je remontuje a nie naciagka miasto GRAJEWO. zadam pytanie. kto tak naprawde chodzi tymi drugimi schodami??? ja nogdy nie chodzilam nimi
PRZYZNAJCIE SIE SA ONE POTRZEBNE??

ja też nigdy nimi nie szłam;
niech zrobią a'la skatepark - maja już różnicę poziomów, naturalną - lylko pomyśleć!!!!
kto jest za - niech się wpisuje!!!!!!!!!!!

"ktoś" może przeczytaj najpierw o co chodzi , bo gadasz od rzeczy! ludzie to co tylko do głowy przyjdzie wypisują , tu jest o rozwalonych z drugiej strony!

kino remontujcie,a nie mydlicie oczy schodkami!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.