Sport

  • 9 komentarzy
  • 12786 wyświetleń

Samorządowe zawody strzeleckie

W dniu 06.11.2009 r. na strzelnicy w Piątnicy odbyły się III Samorządowe Zawody Strzeleckie Powiatu Grajewskiego z okazji Narodowego Święta Niepodległości.

Najlepszym strzelcem tegorocznych mistrzostw okazał się Starosta Grajewski – Jarosław Augustowski (48/50, 4x10). Odebrał on, oprócz nagrody za zajęcie pierwszego miejsca wśród mężczyzn, główną nagrodę przechodnią, tzw. „hełm snajpera”, z rąk zwycięzcy poprzednich mistrzostw Dariusza Borysa. W kategorii mężczyzn drugie miejsce zajął Mirosław Żabiński z wynikiem - 48/50, 3x10 (Urząd Gminy Grajewo) przed Arturem Muczyńskim (Starostwo Powiatowe). W kategorii kobiet pierwsze miejsce zajęła Mariola Iwanczewska (Urząd Gminy Grajewo), drugie miejsce zajęła Urszula Kowalczuk (Urząd Miasta Grajewo), a trzecie Małgorzata Cybula (Starostwo Powiatowe). -informuje  gminagrajewo.pl

Strzelano z pistoletu „Margolin” kalibru 0,22 cala (5,6 mm). Głównym organizatorem zawodów był st. sierż. ZS Grzegorz Gardocki dowódca JS 1011.

 

czwartek, 18 kwietnia 2024

WARMIA Grajewo. Zapraszamy na mecz!

Komentarze (9)

Pytanie: czy uczestnik takiego "szoł" bierze w nim udział w ramch: dnia wolnego od pracy, L4, urolopu bezpłatnego, urolpu płatnego, innego urlopu, ? Proszę o rzeczowe informacje.

Każdy bierze udział w ramach czasu wolnego po pracy. Powrót z zawodów w godzinach wieczornych. Tak to juz jest od kilku lat.

Nie wiem jak w tym roku, ale poprzednio zawody samorządowe odbywały się w soboty lub popołudniami.

a ciekawe, kto za te "szoł" zapłacił?

A za te "szoł" szanowny "ciekawy" zapłacili wszyscy startujący, jednakową składkę (kilka...dziesiąt zł) od osoby. Chyba masz coś na sumieniu, skoro masz takie przyziemne pytania!

rozczaruje Ciebie "ciekawyu" ale każdy płacił za siebie

Ciekawy! wsadź nos do kawy! z cba jesteś? węszysz jakbyś ze smyczy się urwał! każdy płaci za siebie. Znajdź sobie jakieś hobbi to będziesz wiedział ile kosztuje. A ile płacą za donoszenie?

Dlaczego władza się tak bulwersuje skoro odpowiedź jest tak oczywista na tak przyziemne pytanie???

Gratuluję koleżankom Basi i Urszuli osiągniętych wyników

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.