niedziela, 3 lipca 2022

Wiadomości

  • 3 komentarzy
  • 1908 wyświetleń

Rozbudowa drogi w Rydzewie-Pieniążek

Trwa przebudowa drogi powiatowej nr 1823B w Rydzewie – Pieniążek. 

 

Drogowcy zakończyli już prace rozbiórkowe starej nawierzchni, wybudowali dwa przepusty, wykonali też część prac ziemnych i związanych odwodnieniem korpusu drogi. Ułożone zostały już krawężniki i przygotowana część podbudowy pod nowy asfalt.

 

W ramach prac wykonany zostanie odcinek drogi o długości 1 339 m o nowej nawierzchni asfaltowej wraz z poboczem utwardzonym oraz chodnik na długości 354 m, zostanie wykonane przejście dla pieszych oraz przebudowane trzy skrzyżowania. Droga zostanie oznakowana. 

 

Wartość zadania wynosi 2 420 012,30 zł. Przedsięwzięcie kwotą 973 000 zł zostało dofinansowane z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.

 

Komentarze (3)

a kiedy nasz wójt zadba od droge w Wojewodzinie? Przecież tam jest klęska. stan drogi woła o pomstę do nieba. dzieci jeżdżą do szkoły, autobusty wytłuczone, rodzicie się boją ze stracą koła po drodze, leżace policjanty powyrywane, nie oznaczone wyrwy w drodze. Masakra to mało powiedziane

Fakt droga do Wojewodzina jeszcze jako tako ale w samym Wojewodzinie dziura dziurę pogania. Przyjadą zalepia i za miesiąc znowu te same dziury


Zadnie inwestycyjne obejmuje:
Rozbudowa drogi powiatowej nr 1808B na odc. Wojewodzin - Wierzbowo, przedsięwzięcie będzie wykonane na długości ok. 2615 m, w obrębie m. Wojewodzin oraz Wierzbowo."

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.