Kraj

Rozbój w biały dzień

 

Kolneńscy policjanci otrzymali sygnał o śmierci 59-latka z gminy Mały Płock. W wyniku podjętych czynności mundurowi zatrzymali trzech mężczyzn podejrzewanych o dokonanie na nim rozboju. Wszyscy trzej zostaną doprowadzeni do prokuratury.

W minioną niedzielę dyżurny kolneńskiej Policji otrzymał zgłoszenie od dyspozytora pogotowia o zgonie 59-letniego mężczyzny. Do zdarzenia doszło w jednej z miejscowości w gminie Mały Płock. Okazało się, że mężczyzna posiadał obrażenia głowy. W wyniku czynności podjętych przez funkcjonariuszy Wydziału Kryminalnego, ustalono, że już po śmierci mężczyzny ktoś próbował posłużyć się skradzioną mu kartą bankomatową. Funkcjonariusze ustalili również, że do śmierci 59-latka mogło przyczynić się trzech młodych mężczyzn - mieszkańców tej samej gminy. Wczoraj kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Kolnie zatrzymali całą trójkę podejrzewanych o rozbój mężczyzn w wieku od 19 do 22 lat. Wszyscy zostaną doprowadzeni do Prokuratury Rejonowej w Kolnie, z wnioskiem o zastosowanie środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania. - www.podlaska.policja.gov.pl

 


Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.