poniedziałek, 22 czerwca 2026

Kultura i rozrywka

  • 2 komentarzy
  • 15202 wyświetleń

Rodzinnie wkraczamy do szkoły

W bieżącym roku szkolnym  Szkoła Podstawowa nr 4 w Grajewie zainicjowała cykliczną imprezę, której adresatami są przyszli uczniowie tej szkoły i ich najbliżsi.

Tegoroczna impreza odbyła się 3 czerwca 2011 r. pod hasłem "Rodzinnie wkraczamy do szkoły".

Miejsce - MDK w Grajewie.

foto. Agata Kosielska - SP 4 w Grajewie



poniedziałek, 22 czerwca 2026

Relacja z Warsztatów Tworzenia Aniołów

Komentarze (2)

Rodzinnie do szkoły....a w MDK? Coś tu nie tak!!!!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.