niedziela, 21 kwietnia 2024

Wiadomości

  • 5 komentarzy
  • 9816 wyświetleń

Rocznica "Solidarności"


NSZZ "Solidarność" Region Podlaski Oddział w Grajewie zaprasza mieszkańców Grajewa, pracowników zakładów pracy na uroczystą Mszę Świętą z okazji 25 rocznicy powstania NSZZ "Solidarność", która zostanie odprawiona w Kościele p.w. Trójcy Przenajświętszej w Grajewie w dniu 21 sierpnia 2005 o godz. 9.00.

W sposób szczególny zaproszenie skierowane jest do osób, które współtworzyły
struktury Solidarności na terenie Ziemi Grajewskiej.

Po nabożeństwie nastąpi złożenie wiązanek przed Krzyżem Solidarności


e-Grajewo.pl

niedziela, 21 kwietnia 2024

ROD "Oaza" - OGŁOSZENIE

Komentarze (5)

Podziękujcie solidaruchom za 20 procentowe bezrobocie w mieście

dzisiejsza (niby) solidarnosc zniszczyla wszystko co wywalczyla solidarnosc 80!!! J

Ta Solidarnosc ni jak się ma do tamtej.Przykładem niech będzie NSZZ Solidarność przy Mlekpolu.Tam związkowi działacze załatwiają etaty dla swojej rodziny i znajomych.Składki odprowadzają o połowę mniejsze niż pozostałe organizacje zakładowe.GDZIE JEST TA SOLIDARNOŚĆ.

<< Członku-Mlekpolu<<
Chcesz by dzisiejsza Solidarność była ja tamta z 1980 to zakasuj rękawy w weź się do roboty, idź chodź raz na zebranie i powiedź co Cię boli. Doradź jak trzeba i jak można cokolwiek zmienić żeby było lepiej, A co do składek sam zacznij płacić więcej reszta z pewnością do Ciebie dołączy.
Gdzie jest ta Solidarność- Sam ją sprzedajesz

Szanowny "były solidaruchu" jeżeli chociaż przez chwilę pomyślisz o naszym Papieżu Janie Pawle II oraz tych wszystkich ludziach którzy zgineli za to żebyś miał dostęp do internetu i mógł pisać takie bzdury to sam zrozumiesz, że powinieneś nazwać siebię baranią torbą,a jeżeli nie zrozumiesz to jednyny ratunek dla ciebie jest na: Kubie, Korei i na Białorusi.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.