Powiat Grajewski

Relacja z Rodzinnego Pikniku w Niećkowie

24.09 w Niećkowie odbył się Piknik Rodzinny dla mieszkańców Niećkowa i okolic. Piknik zorganizowany przez Starostwo Powiatowe w Grajewie i Zespół Szkół im. Bolesława Podedwornego w Niećkowie, odbył się w ramach zadań związanych z umową zawartą z Fundacją Most the Most o wypłatę dofinansowania/grantu w Konkursie "Nasz Zabytek" - Dwór w Niećkowie, w którym Powiat Grajewski w 2022 r. uzyskał 1 mln zł na przeprowadzony już pierwszy etap przebudowy zabytku.

 

W trakcie Pikniku na mieszkańców czekały atrakcje w postaci występów, pieczenia kiełbasek i ziemniaczków w ognisku, dmuchany zamek i bramka piłkarska. 

Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim przybyłym na Piknik i mamy nadzieję, że dobrze się bawiliście, bo nie jest to ostatnie tego typu wydarzenie.

 

 

 

Wielkie dzięki składamy także:

Tomaszowi Krupie i jego wokalistom z TreleMorele Podlasie za wspaniałe występy solowe i nie tylko, Joli Koniecko z Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Wąsoszu i jej podopiecznym za wystawienie wspaniałego spektaklu słowno-muzycznego pt. “Stare, Nowe Pieśni i Obrzędy Ludowe“, Januszowi Marianowi Marcinkiewiczowi z Biblioteki - Centrum Kultury w Szczuczynie za zapewnienie nagłośnienia podczas występów,
PHU Jumpland Grajewo za atrakcje w postaci dmuchańców (jak zawsze możemy na Tobie polegać Iwonka), wolontariuszom z Zespołu Szkół w Niećkowie za pomoc przy organizacji imprezy, Adamowi Organkowi za pomoc w przewiezieniu sprzętu. 


Dla wszystkich zainteresowanych wydarzeniami organizowanymi w Dworze w Niećkowie polecamy śledzić nasz profil. Następne wydarzenie już wkrótce!

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.