Wiadomości

  • 11 komentarzy
  • 12433 wyświetleń

"Referendum lokalne" (10 II)

Komentarze (11)

Tytuł artykułu nie jest tak na prawdę zgodny z jego treścią... Podpowiada zupełnie co innego i poniekąd wprowadza w błąd..

tytuł ma przyciagnac biedne zagubione owce w paszcze lwa, to dopiero specjalista...pan dudziniak szuka radnych?

Ciekawe za czyje pieniądze są prowadzone te niby bezpłatne zajęcia? Bezpłatne dla kogo, chyba nie podatnika z Grajewa?

Ile z budżetu miasta dostał GIH? Czy w ten sposób mają być wydawane również i moje pieniądze? Ja wolałbym np. 10 metrów chodnika.

Za "elitę" urzędniczą tak jak za ich błędy zapłacimy my podatnicy, zabiorą nam znów parę zł z wypłaty. Od kiedy to radny płaci za coś takiego ze swej diety np.

A ja jest przeciwko samorzadom jestem za monarchją lepjei jak jeden rządzi żle jak 20 dobrze.I na przykład żona każe pokupać bułeczki a teściowa świerzy chlebek dzieciaki krzyczą pączusie a teść czerstwy chleb ot tak wygląda demokracja i samorządzenie.

GIH wynajmuje salę i zarabia na tych szkoleniach! TO nie GIH jest ich organizatorem!

ad "obywatel". Jestem uczestnikiem tych szkoleń. Znam te tematy, ale przypomnienia nigdy dosć. Nie jestem tam dlatego, aby "załapać sie" gdziekolwiek. Ja sam tworzę komitet wyborczy a takie szkolenia są dla kandydatów - wazne. Będę pytał o to. Dla mnie nie jest ważne kto płaci, ale to, czy jest to dobre dla naszego miasta (wiedza o samorządności). Szkoda, ze tylko potraficie "wieszać psy" a nie widzicie - sensu szkolenia (dlaczego was tam nie ma/).

Bu ha ha władza będzie nasza i wszystko w temacie.

Jestem ciekaw kto jest organizatorem tychże warsztatów i za czyje pieniądze i jaką kwotę są one organizowane?
może tutaj radny Cebeliński coś wyniucha?

ABC radny CEBELINSKI tej działki nie obrabia .

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.