środa, 28 lutego 2024

Wiadomości

  • 9 komentarzy
  • 12155 wyświetleń

Referendum - wyniki !

W Zespole Szkół nr 1 ( LO) w Grajewie 17.05.2007 r. uczniowie wzięli udział w referendum nt. “mundurków w szkole”.

“Referendum miało wyłącznie charakter opiniodawczy - za wprowadzeniem mundurków było 17,2% głosujących, przeciw 82,8%. Decyzja należy do Waszych rodziców – dyrektor Andrzej Jasiński

e-Grajewo.pl

Komentarze (9)

Bardzo ładne zdjęcie.

PO i SLD zawsze sa przeciw porządkowi w tym kraju,zaczyna się od małych rzeczy i kończy na wielkich,w bałaganie nieźle się kradnie i to jest oczywiste !!!

Xawery co ty sie k.... z choinki urwałeś. Czy każdy co nie chce mundórków według ciebie jest z SLD?Puknij sobie w ta głupią łepetynę!

to naprawdę piękne zdjęcie

I ci co chcą mieć dzieci w mundurkach powinni posyłać dzieci do szkół z mundurkami.

A ci co nie chcą - powinni posyłać do szkół bez mundurków.

Jest to jednak nie zgodne z socjalistyczną zasadą równości i nigdy w socjalistycznym kraju taka prosta zasada nie zostanie wprowadzona.

Marksistowskie hasła "Wszyscy równi każdy inny" są obowiązującymi dogmatami dla naszych dzieci.

kto wymyślił te mundurki (romek) a ja teraz musze je dziać

i znowu wszystkiemu jest winne PO i SLD; nawet to, że wymroziło 90% drzewek owocowych t też przez Tuska; leczcie się z tej choroby bo niedługo będziecie nas wysyłać do obozów koncentracyjnych

Moim zdaniem dla młodzieży przyda się trochę dyscypliny. Wprowadzenie mundurków to dobry początek!!!!!!!!!!!!!!!!!

Szanowny XYZ- zgadzam się, że przydałaby się ta dyscyplina. Tyle, że związków między nią, a mundurkiem nie potrafię dostrzeć. Proszę porozmawiać z kimś, kto był w wojsku i spotkał się z tzw. falą. Chyba, ze uznamy, iz fala jest synonimem dyscypliny.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.