środa, 17 kwietnia 2024

Wiadomości

  • 5 komentarzy
  • 11834 wyświetleń

Prokreacja na piątkę

22 749 tyle mieszkańców zameldowanych na pobyt stały liczy obecnie miasto Grajewo. 17 326 to osoby powyżej 18 roku życia, 5 423 to dzieci i młodzież do 18 r. ż. Z danych Urzędu Stanu Cywilnego wynika, że miastu w najbliższych latach nie grozi ujemny przyrost naturalny.   

W 2006 r. na świat przyszły 444 osoby, przy 330 zgonach. Rok wcześniej zanotowano 426 narodzin oraz 347 przypadki śmierci. W 2004 roku urodziło się 427 dzieci, zgonów było o 138 mniej.

 
e-Grajewo.pl

wtorek, 16 kwietnia 2024

Ruszyły patrole motocyklowe

Komentarze (5)

Ta fotografia do tematu jest przykra...

Dlaczego? Fotografia z przedszkola z dziećmi. Chyba nic w niej dziwnego.

Jak będzie tak nudno w tym grajewie i szaro to wyjedzie stąd cała młodzież. Grajewo robi się miastem rencistów, starców i emerytów. TAK TRZYMAć !!!!!!!!!!!!!!!

Co ma wspolnego ta fotka z tym artykulem huh??
Trudnoo Moze jeszcze to nie koniec swiata .. Jak 15 beda zachodzily w ciaze to napewno Nie zginiemy ... Taki ten swiat pokrecony ..

wiadomo to już od dawna, że tam gdzie największa bida tam ludzie najbardziej się kochają. Ma to swoje odzwierciedlenie oczywiście w przyroście naturalnym. Zobaczcie co się dzieje w krajach III świata? Tylko że tam wysoki przyrost naturalny połączony jest z wysoką śmiertelnością, więc persaldo wychodzi prawie tak jak u nas

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.