sobota, 25 września 2021

Wiadomości

Prośba o pomoc dla Eryka z Radziłowa

Prośba o pomoc dla Eryka z Radziłowa
 
Życie jest piękne lecz nie zawsze usłane różami, często Nas kłuje swymi ostrymi kolcami...

Eryk Kopczewski ( mieszkaniec Radziłowa w powiecie grajewskim, woj. podlaskie), który ma w tej chwili 8 lat  urodził się z wadą serca HLHS, padaczką, przewlekłą niewydolnością oddechową, wadą wzroku i słuchu.

Eryk powinien przejść trzecią operację na otwartym sercu, jednak sytuacja jest o wiele bardziej skomplikowana. Wysokie ciśnienie, i bardzo wąska tętnica ze skrzeplinami blokuje lewe płuco, dlatego lekarze w Polsce nie chcą już podjąć się dalszego leczenia dziecka. Taka informacja została przekazana rodzicom. Dzięki dobrym sercom ludzkim Eryk w maju zebrał środki na pierwszy etap jakim jest cewnikowanie serca w szpitalu w Stanford w USA. Wylot do USA  już z końcem lipca. Jednak już teraz rozpoczęła się zbiórka na kolejny etap ratowania życia Eryczka jakim jest poważna operacja serca, która planowana jest również w USA kilka miesięcy po cewnikowaniu. Eryk i jego rodzice czekają na kosztorys ale już wiedzą, że przewidywany koszt operacji może sięgnąć nawet 7 milionów złotych... Czy to jest sprawiedliwe, że życie dziecka wyceniane jest na tak potężne kwoty? Kwoty, które dla zwykłej, polskiej rodziny są nieosiągalne i kosmiczne? Czy dziecko, które ma 8 lat musi codziennie walczyć o swoją samodzielność i martwić się o swoje zdrowie i życie? Nie- to nie jest sprawiedliwe...dlatego zwracamy się do Państwa o pomoc dla Eryka. Każdy gest, każda złotówka ma ogromne znaczenie. Nikt z Nas nie Chciałby się znaleźć w sytuacji w jakiej znalazł się Eryk i jego rodzice...pomóżmy temu dziecku mieć beztroskie dzieciństwo...pomóżmy Erykowi zdrowym być i przede wszystkim żyć. Pamiętajmy, dobro wraca
 
Link do zbiórki Eryczka :
 
 
Zapraszamy do grupy i udziału w licytacjach na Facebook:
 

piątek, 24 września 2021

Trzecia dawka szczepionki przeciw COVID-19

piątek, 24 września 2021

Akcja "Sprzątanie Grajewa" (27.09)

Komentarze (0)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.